Toptan Cep Telefonu Aksesuarları Satışı - Hafıza Kartçı  Toptan Cep Telefonu Aksesuarları Satışı - Hafıza Kartçı 

Dijitalleşen dünyada çok sayıda sosyal medya içeriği oluşturulmuş olup bunların ilk sıralarında Facebook da yer almaktadır. Kullanım alanı oldukça geniş olan ve çok sayıda insan tarafından aktif olarak tercih edilen Facebook aynı zamanda Instagram ile de pek çok noktada ortak bir kullanım alanına sahiptir. 

Instagram ’da paylaşılan hikaye ve gönderiler istendiği taktirde Facebook üzerinde de aynı şekilde paylaşılabilmektedir. Bununla birlikte Instagram şifresini unutmuş olan kullanıcılar eğer Facebook ve Instagram hesaplarını birbirine bağlamış ise şifresini Facebook’ta yenileme imkanına sahip olmaktadır. Birbirini destekleyen iki sosyal medya uygulaması sayesinde hesabınızın güvenliğini iki kat artırmış olursunuz. Kullanıcı adınızı veya telefon numaranızı girerek Facebook’tan Instagram şifrenizi yenileyebilirsiniz. 

Facebook İle Instagrama Nasıl Giriş Yapılır?

Facebook ayarlar menüsünde yer alan “hesaplar merkezi” kısmına girerek Instagram hesabınızı eklemeli ve çıkan talimatları izlemelisiniz. Bu sayede Facebook uygulamanız üzerinden Instagram hesabınızı kolayca giriş yapabilirsiniz. Facebook gönderi video ve pek çok içeriğin paylaşıldığı çok geniş bir platformdur. 

Ayrıca izni açık olan gönderileri ve videoları kalıcı olarak indirmeniz mümkündür. Facebook video indir işlemi için farklı internet adreslerinden yardım alabilirsiniz ancak kendiniz ait eski videolarınızı indirmek için herhangi bir aracıya ihtiyacınız olmadan kaydetmeniz yeterlidir.

Facebook İle Giriş Yapılan Instagram Şifresi Nedir?

Eğer Instagram hesabınıza Facebook üzerinden giriş yapacaksanız Instagram için belirlediğiniz şifreyi girmenize gerek yoktur. Facebook ile Instagramı birbirne bağlı olan hesaplarda Facebook ile Instagram girişi yapılırken Facebook hesabınız açık ise direkt olarak şifre girmeden Instagram hesabınıza geçiş yapabilirsiniz. Fotoğraf, video, duygu ve düşünlerinizi paylaşabildiğiniz Facebook video indirme ve fotoğraflarınızı kendi telefonunuza kaydetme işlemine de olanak sağlamaktadır.

Şifresini Unuttuğum Instagram Nasıl Kapatabilirim?

Instagram yardım merkezine, şifrenizi unuttuğunuzu ve hesabı kapatmak istediğinizi açacağınız yeni hesap üzerinden bildirerek veya şikayet oluşturarak eski hesabınızın kapatılmasını sağlayabilirsiniz. Yeni açılan hesabınızda etkileşim oranınızı ve takipçi sayınızı artırmak için Bayigram.com ’da yer alan takipçi, yorum, beğeni, kaydetme, kaydetme, profil ziyareti paketlerinden size en uygun olanı satın alabilir avantajlı indirimlerden faydalanabilirsiniz.