Dünya çapında ünlü olmayı başarmış aynacı Fatih arslan hakkında en araştırılan konular arasında yer alıyor. FATİH ARSLAN hakkında merak edilenler. Fatih Arslan Nereli? Fatih Arslan Kimdir? Byfatiharslan kaç yaşında?

FATİH ARSLAN KİMDİR

Uluslararası pazarda ülkemizi kaliteli işçilikleriyle temsil eden Ayna Merkezi’nin genç CEO’su Fatih Arslan, aslen Gümüşhaneli olup, İstanbul doğumludur. Grafik Tasarım Bölümü mezunu olan Arslan, aile şirketi olan "Ayna Merkezi" yöneticisidir ve aynı zamanda şirketin tasarım işlerini yapmaktadır.

GENÇ CEO FATİH ARSLAN, AYNA SEKTÖRÜNE DAMGA VURDU!

Aynaların kullanımı, kullanım yerleri geçmişten günümüze ciddi anlamda artış göstermeye devam ediyor. İnsanlar daha önceki dönemlerde aynaları yalnızca tek bir amaç için kullanıyorlardı. Bundan dolayı da dekoratif ayna imalatı ile alakalı çok fazla araştırma yapılmıyordu. Çünkü insanlar herhangi bir inceleme yapmadan karşılarına çıkan ilk birkaç modelden birini satın alarak kullanıyorlardı. Ancak son günlerde gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında dekoratif ayna konusunda öne çıkan bir firma var ki, akıllara durgunluk veren tasarımlara imza atıyor.

İstanbul Ümraniye’de faaliyetlerine başlayan Ayna Merkezi isimli firma gerek kaliteli işçiliğini gerekse işine duyduğu tutkuyu her fırsatta sosyal medya hesabından paylaşan bir CEO’ya ev sahipliği yapıyor. Yanlış duymadınız. CEO iş başında...