Hami, Halilhodzic'e cevap verdi!

Trab­zons­por ile an­tre­nör ola­rak söz­leş­me­si sü­ren Ha­mi Man­dı­ra­lı, 9-10 trans­fer is­te­yen ha­le­fi Ha­lil­hod­zi­c’­e “5 isim ye­ter­li­” ce­va­bı­nı ver­di.

Hami, Halilhodzic'e cevap verdi!
 Trab­zons­por Tek­nik Di­rek­tö­rü Va­hid Ha­lil­hod­zic, 9-10 fut­bol­cu­ya ih­ti­ya­cı ol­du­ğu­nu di­le ge­tir­di. Fut­bol­cu­la­rın tek­nik ve tak­tik ba­kım­dan ye­ter­siz ol­du­ğu vur­gu­su­nu yap­tı. Bu du­rum, ta­kı­mın bir ön­ce­ki tek­nik di­rek­tö­rü Ha­mi Man­dı­ra­lı­’nın ça­lış­ma­la­rı­nı akıl­la­ra ge­tir­di.

Malouda, Colman ve Bamba

Et­ki­siz ve va­sıf­sız bir ta­kım bı­rak­tı­ğı yö­nün­de­ki eleş­ti­ri­le­ri­ne ka­tıl­ma­yan Man­dı­ra­lı­’nın ya­kın çev­re­si­ne “Hen­ri­qu­e, Ad­ri­an, Ol­ca­n’­ın sa­tıl­ma­sı­nı is­te­me­miş­tim. Bu­nun­la bir­lik­te Ma­lo­uda, Col­man ve Bam­ba­’nın gön­de­ril­me­si ge­rek­ti­ği­ni yö­ne­ti­me ilet­miş­tim. Per­for­mans­la­rı ye­ter­li de­ğil­di. Git­me­sin­den ya­na ol­ma­dı­ğım fut­bol­cu­la­rın hep­si kal­dı, sa­tıl­ma­sı­nı is­te­me­di­ğim oyun­cu­lar ise gön­de­ril­di­” de­di­ği öğ­re­nil­di.

Hü­cu­ma 2 oyun­cu is­ti­yor­du

Fut­bol di­rek­tö­rü sı­fa­tıy­la gö­rev ya­pan ve Bor­do-Ma­vi­li ku­lüp­le söz­leş­me­si de­vam eden Mandıralı trans­fe­ri de de­ğer­len­di­re­rek "Ta­kım­da ban­ko oy­na­ya­cak 5 ta­ne is­me ih­ti­yaç var­dı. Sto­pe­re, sol be­ke, or­ta sa­ha­ya 1’er fut­bol­cu, sant­rafo­ra da 2 fut­bol­cu. Ha­lil­hod­zi­c’­in di­le ge­tir­di­ği gi­bi 9-10 oyun­cu­ya ih­ti­yaç ol­du­ğu­nu dü­şün­mü­yo­ru­m” ifa­de­le­ri­ni kul­lan­dı­ğı da ge­len ha­ber­ler ara­sın­da. Ol­can Ga­la­ta­sa­ra­y’­a, Ad­ri­an Al Nas­r’­a, Hen­ri­qu­e de Şan­gay ta­kım­la­rı­na trans­fer ol­muş­lar­dı.

Kaynak: Bugün

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
hasan yener 5 yıl önce

Cok ararlar seni hami o takimi bile adam etmistin..simdi elde onur disinda bosongwa disinda vasat ustu adam yok

Avatar
mara 5 yıl önce

sevgili hami seni çok seviyoruz ama lütfen olumlu eleştiriler yap.kendini ve takımı yıpratma

Avatar
Hüseyin Akıntürk 5 yıl önce

transfer konusunda çok beceriksiz olduğumuz aşikardır.transfer yapamayacaksan insanlara umut vermeyeceksin.hem kendinizi hemde taraftarları yıpratmanın anlamı yok.her sene aynı senaryoyu izlemekten sıkıldık...

Avatar
Nihat 5 yıl önce

Sanki takimi şampiyon etmis takımı sende trabzonsporu calitiracak kapasitesi yok resit akcay nin arkadan oyunlar oynadin simdi hak veriyor ts taraftaı senin neden ddışlandığını

Avatar
kafkas 5 yıl önce

Hami hocaya lafat mayın.bize mağlup olduğumuzda uzelecek tekniktirektorlazim

Avatar
acg 5 yıl önce

trabzona trasfer yapmak zor.herkes gelmiyor.gelenler kaciyor.ts de manyak gibi para kazananlafi gondermek zor.maluda aga, bomba ve colman gibilerini.yatarak para kazaniyorlar.halil hoca 11 trasferde yapsa 4.lukten yukari cikamaz.

Avatar
hasan ş 5 yıl önce

Bombacı seni ts çok arar sen efsanesin 5 /6 maç sonra halilodziç kaçar ama sen trabzonun çocuğusun yine o takımın başına sen gelirsin sen adam gibi adamsın sana hep destek

banner1122

banner1130