banner1609

O hoca Trabzonspor'a beddua etmiş

Cübbeli Ahmet Hoca gelen soruların üzerine Vahdet gazetesindeki köşesinde Mahmut Efendi'nin Trabzonspor'a beddua edip etmediğini açıkladı.

O hoca Trabzonspor'a beddua etmiş

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, bugün Vahdet gazetesinde yayımlanan yazısında İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu’nun yıllar önce Trabzonspor’a ettiği duayı paylaştı.

Mahmut Efendi’nin Trabzonspor’a beddua ettiği iddialarına cevap veren Cübbeli Ahmet konuya şöyle açıklık getirdi:

Trab­zons­po­r’­un şam­pi­yon ol­du­ğu bir ak­şam kut­la­ma­lar ya­pı­lır­ken Mah­mut Efen­di Haz­ret­le­ri dı­şa­rı­dan ge­len gü­rül­tü­yü so­ru­yor.

Şam­pi­yon­luk kut­la­ma­sı ol­du­ğu­nu öğ­re­nin­ce “Bir da­ha şam­pi­yon ola­ma­sın­la­r” di­yor. Bu­nu ni­ye de­miş pe­ki? Ken­di­si de Trab­zon­lu ol­du­ğu için hem­şe­ri­le­ri­nin iç­ki­li kut­la­ma ya­pıp gü­na­ha gir­me­si­ni is­te­me­di­ği için bu­nu söy­lü­yor. Sev­gi­den do­la­yı. Bu­nu söy­le­di­ğin­de ben ya­nın­da yok­tum. Ama söy­le­di­ği­ni ben de ya­nın­da olan ki­şi­den duy­dum. Trab­zons­por Baş­ka­nı bu ko­nuy­la il­gi­li siz­le gö­rüş­tü mü di­ye so­ru­yor­lar. Ha­yır, böy­le bir gö­rüş­me ol­ma­dı. Fa­kat Efen­di Haz­ret­le­ri­ne her tür­lü in­san git­miş­tir bu ka­dar sü­reç içe­ri­sin­de.

Bu çok es­ki bir ko­nu. O ara­da baş­ka ho­ca­la­ra da gi­den ol­muş­tur. Do­la­yı­sıy­la be­nim­le il­gi­li bir şey yok. Be­nim za­ten aç­ma ka­pa­ma işi elim­de de­ğil. An­cak kut­la­ma­lar ya­pı­lır­ken kim­se ha­ram yol­la­ra bu­laş­ma­sın, iç­ki iç­me­sin, ka­dın er­kek ka­rı­şık eğ­len­me­sin. Al­la­h’­a hamd et­sin­ler.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
rcevahir 6 yıl önce

trabzonlu trabzon karakterinde derin manevi değeri olsn yüksek ulvi hocamız ,trabzonsporumuzu; rabbim islah etsin; dine imana kurana hizmete vesile kılsın diyeceğine beddua ederek önünü kapamıştır.
rabbim duasını hizmete dine kurana hizmet eden trabzonspor diye yeni bir dua ederek düzeltmesini nasip etsin..

Avatar
kenan 6 yıl önce

Bunlar dogrudur birde kufur etmeyin carpilirsiniz mahmut efendi allah dostu

Avatar
remzi demirci 6 yıl önce

Ermis mubarek

Avatar
besikdüzülü 6 yıl önce

bu adam kimki bedduasi tutsun??kendini allah yerine koyan,allahnin adini kullanan din tüccarlari bunlar.hurafe,batil inanc vw bidat'a batmis bunlar.sacma sapan din anlayislariyla insanlari cehenneme sürüklüyorlar.rabbim bu ümmeti bunlar gibi din tüccarlarinin serrinden korusun.amin

Misafir Avatar
Nephan dağ 3 hafta önce @besikdüzülü

aman dikkat Allah dostuyla din tüccarları kim iyi aaştırın sonra konuşun alah muhafaza

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
KADİR 2 yıl önce @besikdüzülü

beşikdüzlü achil zırva lafını bil haddini bil cehaletinle konuşma önce bilgi sahibi ol kafaan göre yorum çıkarma

Beğenmedim! (0)
Avatar
ömer 6 yıl önce

cübbeliye bir mahmuta iki

Avatar
Mehmet yilmaz 6 yıl önce

ne icer bu adamlar bizede soylesinler.

Avatar
tolga yurt 6 yıl önce

Töbe ben icki icmiyorum yani evde aylemlen kutlamak yasakmi bana yapti terbiyesizlik okadar seyler var kismiyo kirk yilda birkere sampiyon oluyoz baska enaIler icgiye vuruyo kafayi bunami beddua ediyo töbe beee

Avatar
trasci61 6 yıl önce

trabzonun sampiyon olamamasi bu zatin bedduasiyla degil,hirsizlarin her defasinda tsun kupasini calmasindandir, burdan bile kendinize menfaat,vay be,2010-2011 de oldu ona ne diyeceksin