OFLU ALİ, "HENRİQUE, MESSİ'DEN DAHA İYİ

Alan­zin­ho, “Dün­ya­nın en iyi fut­bol­cu­su Mes­si di­yor­lar ama ben bu­na ka­tıl­mı­yo­rum. Hen­ri­qu­e da­ha iyi dedi ve enteresan sözler geldi.

OFLU ALİ,
En be­ğen­di­ği ha­ke­min Col­li­na ol­du­ğu­nu söy­le­yen Alan­zin­ho, “Tür­ki­ye­’de­ki ha­kem­le­ri pek ta­nı­mam ama Ça­kı­r’­ı sev­mi­yo­rum” de­di.

Yayıncı ku­ru­luş Lig TV’­de ya­yın­la­nan Qu­iz prog­ra­mı­na ka­tı­lan Alan­zin­ho, bir­bi­rin­den renk­li açık­la­ma­lar yap­tı. Bre­zil­ya­lı yıl­dız, Trab­zons­po­r’­un en son İnö­nü Sta­dı­’n­da­ki 1-1’lik Be­şik­taş ma­çı­nı yö­ne­ten Cü­neyt Ça­kı­r’­ın en sev­me­di­ği ha­kem ol­du­ğu­nu di­le ge­tir­di. Alan­zin­ho, “İ­tal­yan Pi­er­lu­igi Col­li­na ha­ri­ka bir ha­kem­di. Türk ha­kem­le­ri­ni pek ya­kın­dan ta­nı­mı­yo­rum ama Cü­neyt Ça­kı­r’­ı sev­mi­yo­rum” di­ye ko­nuş­tu.

‘HENRİQUE, MESSİ’DEN İYİ!’

Yıldız fut­bol­cu­nun en­te­re­san söz­le­ri bu­nun­la bit­me­di. Alan­zin­ho, “Dün­ya­nın en iyi fut­bol­cu­su Mes­si di­yor­lar ama ben bu­na ka­tıl­mı­yo­rum. Hen­ri­qu­e da­ha iyi. Çok ye­te­nek­li bir oyun­cu. Onun­la kar­deş gi­bi­yiz” de­di. “Of­lu Ali” la­kap­lı Alan­zin­ho, unu­ta­ma­dı­ğı maç ola­rak da 2010’da Şan­lı­ur­fa­’da Fenerbahçe’yi yendikleri Tür­ki­ye Ku­pa­sı­ finalini gösterdi.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner479