Spor Toto Süper Lig’in 27. haftasında Galatasaray ile Adana Demirspor arasındaki maçın Video Yardımcı Hakemi (VAR) Bahattin Şimşek olarak belirlendi. Maç, Ali Şansalan'ın düdük çalacağı ve Serkan Olguncan ile Serkan Ok'un yardımcı hakemlik yapacağı bir karşılaşma olacak. Yiğit Arslan ise dördüncü hakem olarak görev alacak. Bahattin Şimşek, maçta VAR koltuğunda otururken, AVAR olarak Volkan Bayarslan ve Erdem Bayık eşlik edecek.

Aynı haftada oynanacak bir diğer karşılaşmada ise Medipol Başakşehir evinde MKE Ankaragücü ile karşı karşıya gelecek. Abdulkadir Bitigen'in düdük çalacağı müsabakada Hakan Yemişken ve Mustafa Savranlar yardımcı hakemlik yapacak. Murat Erdoğan ise dördüncü hakem olacak. VAR koltuğunda Ümit Öztürk yer alacakken, AVAR olarak Erkan Engin ve Ali Saygın Ögel görev yapacak.

Trabzonspor - Kayserispor müsabakasında ise Erkan Özdamar hakem olarak sahaya çıkacak. Murat Tuğberk Curbay ve Anıl Usta, Özdamar'ın yardımcılıklarını üstlenecek. Mert Güzenge ise dördüncü hakem olarak görev yapacak. VAR'da ise Özgür Yankaya, AVAR'da da Neslihan Muratdağı ile Cevdet Kömürcüoğlu yer alacak.

Editör: İhlas Haber Ajansı (İHA)