Mesai arkadaşımız, 61saat.com Spor Müdürü Hasan Tüncel, Trabzonspor'un kampı için bulunduğu Antalya’da rahatsızlanarak hastaneye kaldırılıp tedavi altına alındı. 

Kalp şikayeti nedeniyle hastaneye kaldırılan Tuncel'in, kapalı olan bir damarı anjio yöntemi ile açılırken sağlık durumunda endişelenecek bir durumun olmadığı da doktorları tarafından ifade edildi. 

Sağlık durumu iyi olan Hasan Tüncel’in kısa sürede hastaneden taburcu olması bekleniyor. 

Rahatsızlığı esnasında yanında olan mesai arkadaşlarımız Gökmen Şahin, Ali Çil ile birlikte tedavi sürecinde onu hiç yalnız bırakmayan Yunus Emre Sel, Ulaş Özdemir’e ve hızlı-başarılı müdahale ile sağlığına kavuşmasını sağlayan Lara Anadolu Hastanesi'nin duyarlı ekibine teşekkür ederiz.

Tüncel’in rahatsızlandığı andan itibaren süreci takip edip hastane ile iletişim halinde olan Trabzonspor Başkanı Sayın Ahmet Ağaoğlu ve kulüp yetkililerine teşekkür ederiz. 

Haberi aldığın andan itibaren meslektaşımız Hasan Tüncel'in sağlık durumunu ve hastane sürecini yakından takip eden Antalya Emniyet Müdürü Orhan Çevik’e teşekkür ederiz.

Mesai arkadaşımız Hasan Tüncel’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede aramıza dönmesini temenni ediyoruz.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Şubat ayı etkinlikleri açıklandı Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Şubat ayı etkinlikleri açıklandı

61SAAT.COM