Arnavutköy Belediyesi tarafından Yavuz Selim Mahallesi’ne yapılan içerisinde basketbol sahası, oyun alanları ve dinlenme alanlarının bulunduğu Osmangazi Parkı’nda bir grup genç çöp konteynırını ateşe verdi, daha sonra ise tekmeleyerek yerinden söktü. Gençlerin çöp konteynırını sırayla tekmelediği anlar güvenlik kameraları tarafından görüntülendi.

Arnavutköy Yavuz Selim Mahallesi’nde bulunan Osmangazi Parkı, kendini bilmez bir grup genç tarafından adeta talan edildi. Park içerisinde bulunan çöp konteynırında ateş yakan gençler, daha sonra çöp kovasını tekmeleyerek yerinden söktü. Gençlerin çöp kovasını sırayla tekmeleyerek yerinden söktüğü anlar güvenlik amacı ile parka takılan kameralar tarafından görüntülendi. Arnavutköy Belediyesi ise sosyal medya hesabından görüntüleri paylaşarak, “Parklarımız için başlatılan güvenlik kamerası kurulum işlemleri devam ediyor” ifadesini kullandı.

Parkın içerisinde birçok noktada duvar yazıları olduğu ve yakılan ateşler nedeniyle duvarların da siyaha büründüğü görüldü.