Günün ilk ziyaretinde Of Belediyesi’ni ziyaret eden Terzioğlu, Of Belediye Başkanı Salim Sarıalioğlu’nu makamında ziyaret etti. Belediye’nin ardından AK Parti Of İlçe Başkanlığını ziyaret eden Hakan Terzioğlu, Of İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu, Kadın Kolları Başkanvekili Necla Demirel, Kadın Kolları üyeleri, yönetim kurulu üyeleri ve mahalle başkanları ile bir araya geldi.

AK Parti Of İlçe Başkanlığı’nda açıklamalarda bulunan Terzioğlu, ‘’Burada bulunan arkadaşlarımızla hep birlikte çalıştık. Bu davanın her bir ferdiyle bu yolu yürüdük.’’ dedi.

Geçtiğimiz dönemde Of’ta %86 oy alarak büyük bir başarı elde ettiklerini hatırlatan Hakan Terzioğlu, ‘’Of’ta %86 oy alarak milletimiz bizim yakamıza altın rozet taktı. Bu rozet benim değil bütün Of halkının rozetidir.’’ ifadelerini kullandı.

Milletvekili aday adaylığı başvurusunun ardından yoğun bir mesai harcayarak çalıştığını ifade eden Terzioğlu, ‘’Geçen hafta milletvekili aday adaylığı başvurumu yaptım. Gece gündüz demeden çalışıyoruz. Of benim evimdir. Mücadeleme günün her saati devam ediyorum.’’ dedi.

8-32

Milletvekili Aday Adaylarına başarılar dileyerek sözlerini tamamlayan Hakan Terzioğlu, ‘’Milletvekili Aday Adayı arkadaşlarıma çıktıkları bu yolda başarılar diliyorum.’’ ifadelerini kullandı.

Of’un ardından Arsin’i ziyaret eden Hakan Terzioğlu, AK Parti İlçe Başkanı Tolga Şengül, Arsin Belediye Başkanı Muhammet Sait Gürsoy, Kadın Kolları Başkanı Süheyla Tutum, Kadın Kolları üyeleri, yönetim kurulu üyeleri ve Belediye Meclis üyeleri ile bir araya geldi.

Trabzon'da sahil yolunda 3 araç kaza yaptı... Trabzon'da sahil yolunda 3 araç kaza yaptı...

Günün son ziyaretinde AK Parti Sürmene İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Mehmet Hakan Terzioğlu, Sürmene İlçe Başkanı Hüseyin Azizoğlu, Kadın Kolları Başkanı Nurcan Küçükali, Gençlik Kolları Başkanı Kemalcan Aksoy, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve yönetim kurulu üyeleriyle görüştü.

7-256-365-524-573-702-681-60