61SAAT SPOR SERVİSİ

Trabzonspor ile şampiyonluk yaşayarak bordo mavili takımın tarihine adını altın harflerle yazdıran yıldız futbolcu Marek Hamsik kendisiyle özdeşleşen saç stilini değiştirme kararı aldı.

Gençlik yıllarından itibaren kullandığı saç stilini futbolu bırakma kararı alacağı dönem değiştireceğini ifade eden Hamsik’in bu değişimi kafalarda soru işareti bıraktı.

MAREK HAMSİK NE DEMİŞTİ?

2022 yılında Trabzonspor’un YouTube kanalına konuk olan Marek Hamsik: ‘’Bu benim stilim. Gençliğimden beri bu şekilde yapıyorum ve bu benim totemim gibi. Herkes Hamsik’i bu saç tarzıyla tanıyor. Futbol kariyerimi sonlandırdıktan sonra belki başka bir şey bulmam gerekebilir.’’ ifadelerini kullanmıştı.

YILDIZ FUTBOLCULAR ŞAŞIRTTI

Marek Hamsik yeni saç stilini sosyal medya hesabında yayınlarken kısa sürede milyonlara ulaştı. Binlerce taraftarın yanısıra yıldız futbolcular da bu değişime şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Ekran Resmi 2023-02-02 23.01.52

Berat Özdemir, Marc Bartra, Dries Mertens, Mariano Andujar, Jonathan de Guzman, Lorenzo Tonelli ve Stephan El Shaarawy başta olmak üzere birçok futbolcu sosyal medyadan Marek Hamsik’e yanıt vererek şaşkınlıklarını ifade etti.

NAPOLİ’DEN YANIT 

Napoli efsanesi olan Marek Hamsik’e İtalyan ekibinden de yanıt gecikmedi.

Napoli resmi hesabı Hamsik’in değişimini şaşkınlık ifadesiyle taraftarlarına duyurdu.