Sakal, genel olarak erkekler için en önemli aksesuar olarak kabul edilir. Erkeklerde yüz hattının en önemli parçası olan sakallarda, bazı durumlarda genetik faktörler, bazı durumlarda ise dış etkenlere bağlı olarak çeşitli sorunlar meydana gelebilir. Seyrelme ve dökülme gibi bu tarz sorunlar, günümüzde sakal ekimi operasyonlarıyla tamamen giderilebiliyor. Bir çeşit saç ekim uygulaması olan sakal ekimi tamamen doğal görünümlü sakallara arzu edilen tasarım çerçevesinde sahip olabilme fırsatı sunuyor. Hair Center of Turkey, deneyimli uzmanları ve son teknolojik ekipmanlarıyla sakal sağlığı sorunlarını tamamen ortadan kaldırıyor. 

Deneyimli Cerrahlar, Tamamen Doğal Görünümlü Sakal Tasarımı 

Sakal ekimi, en genel anlamıyla bir çeşit saç ekimi uygulamasıdır. Dolayısıyla sakal ekimi nasıl yapılır, merak ediyorsanız çok büyük oranda bu uygulamanın saç ekimine benzerlik gösterdiğini söylemek mümkündür. Saç ekimi operasyonlarında olduğu gibi sakal ekimi operasyonunda da uygulama sürecini yöneten cerrahın ve kliniğin etkisi oldukça büyüktür. 

Özellikle tamamen doğal görünümlü sakallara sahip olmak isteyenler için operasyonda görev alacak uzmanların deneyimi, operasyon başarını önemli ölçüde etkiler. Sakal ekimi haircenterofturkey operasyonlarında yüksek düzeyde deneyimli uzmanlar görev alıyor. Uluslararası standartlarda hizmet sağlayan Hair Center of Turkey, hijyenik ve steril bir ortamda tamamen doğal sakallara sahip olabilme fırsatı sunuyor. 

DHI ve FUE Teknikleriyle Sakal Ekimi 

Sakal ekimi uygulamasında, günümüzde saç ekiminde maksimum düzeyde başarı vadeden FUE ve DHI teknikleri kullanılıyor. Hair Center of Turkey bünyesinde bu tekniklerin yanı sıra her iki tekniğin birleşmesinden oluşan hibrit yöntemlerle sakal ekimi yapılıyor. Her iki teknikler de uygulanan sakal ekimi işlemlerinde donör bölge olarak belirlenen bölgeden alınan köyler uygulama alanına yerleştiriliyor. 

Operasyon öncesinde Hair Center of Turkey ayrıcalıklarıyla uzman cerrah, hastanın taleplerini ve beklentilerini dinleyerek uygulama sürecini planlıyor. DHI tekniğinde ise “Choi” adı verilen özel kalemler kullanılarak donör bölgeden alınan kökler, herhangi bir kesi olmadan sakal bölgesine ekiliyor. Yüksek düzeyde operasyon başarısı ve uluslararası standartlarda hizmet anlayışının yanı sıra Hair Center of Turkey, her bütçeye hitap eden sakal ekimi fiyatlarıyla da dikkat çekiyor.