Damat dehşeti: 4 kişi hayatını kaybetti! Damat dehşeti: 4 kişi hayatını kaybetti!

Bir ressamın yaptığı şaka, hem insanların hem de hayvanların aklını başından aldı. Asyalı olduğu tahmin edilen ressam, yollara çizdiği gerçekçi 3 boyutlu resimlerle büyük ilgi topladı.

İlk olarak yollara gerçekçi bir ayı resmi çizen ressam, bu anları kayda almayı da ihmal etmedi. Yoldan geçen köpekler, belki de en komik tepkileri verenler oldu... Birçok köpek, resme yaklaşmadan uzaklaşırken, insanlar da meraklı gözlerle resmin üzerinden geçmeye çalıştı.

Ressamın yarattığı komik anlardan biri ise yolun yıkılmış altından dere akması ve geçiş için konulan tahta köprüyü tasvir etmesi oldu. Tahta köprüyü resimde gerçek bir tahta olarak zanneden bir vatandaş, motoruyla üzerinden geçmesi dikkat çekti.

Başka bir bölümde ise ressam, yolu nehir olarak çizdi ve üzerine köprü resmi ekledi. Yine motoruyla yaklaşan bir vatandaş, nehir  üzerine köprü olarak çizilen yerden geçtiği görüldü.

Ressamın yaptığı şaka, sadece insanları değil, çevredeki hayvanları da şaşırttı. Bu ilginç ve eğlenceli anlar, sosyal medyada da büyük ilgi gördü.

Editör: Serkan Kılınç