Elizi kuyumculuk, altının zarafet ve estetik dokusunu kreatif tasarımlarla buluşturmak amacıyla 1999 yılında Trabzon Hasır sanatıyla sektörde faaliyetlerine başlamıştır. Trabzon Hasır sanatının Türkiye ve dünyadaki en önemli temsilcilerinden biri olan Elizi, el işçiliğiyle geliştirilen özel modelleriyle fark yaratıyor. Her tarza ve zevke hitap eden altın kelepçe bilezik modellerini yüksek kalite ve düşük maliyetlerle sunan Elizi Kuyumculuk, özel koleksiyonlarıyla tarzınıza zarafet ve ışıltı katıyor.

Su Yolu Tasarımıyla Tarzınıza Estetik ve Zarafet Katın!

Elizi Kuyumculuk altın bilezik koleksiyonu birçok ayrıcalıklı parçaya ev sahipliği yapıyor. En eşsiz klasik tasarımlardan olan su yolu altın bileklikler, tarzınıza estetik ve zarafet katarken altının muhteşem ambiyansını derinlikli olarak hissetmenizi sağlayacak.

Su yolu altın bileklikler, her ortamda muhteşem tasarımlarıyla dikkat çeken kusursuz bir estetik vadediyor. Her tarza hitap eden su yolu altın bileklikler, modern çizgileri ve kreatif detaylarıyla farklı ve özgün bir görünüm sunuyor.

61saat-elizi-gorsel-2

Geleneksel Trabzon Hasır Kalitesini Bilekliklerinize Taşıyın!

Elizi Kuyumculuk altın bileklik koleksiyonunun en özel modellerinden olan geleneksel Trabzon Hasırı altın bileklikler, tamamen el işçiliği ile imal edilir. Geleneksel Trabzon Hasır sanatının ustalarının yüksek düzeyde emeğiyle üretilen bu modeller, farklı tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Hemen her kadının estetik taleplerini karşılayabilecek olan Trabzon Hasır altın bileklik modelleri, emeğin kreatif tasarımlarla buluştuğu son derece eşsiz bir görünüm sunuyor. Ayrıca diğer aksesuarlarla kolaylıkla kombinlenebilen Trabzon Hasır bileklikler, estetik ve zarafeti aynı anda sağlıyor.

Anlam Dolu Bir Hediyeye Açılan Kapı: Pırlanta Bileklikler

En özel ve anlamlı hediyelerden olan pırlanta, Elizi Kuyumculuk ayrıcalıklarıyla bileklik koleksiyonu içerisinde yer alıyor. Altın ve pırlantanın muhteşem uyumu üzerine dizayn edilen pırlanta bileklikler, sevdikleriniz için en özel ve anlamlı hediye olacak!

Geniş yelpazeli model çeşitliliği ve özgün tasarımlarıyla dikkat çeken pırlanta bileklikler, tarzınıza ışıltı katarak estetiği en efektif şekilde yansımanızı sağlayacak detaylar içeriyor. Pırlantanın kusursuzluğunu altının muhteşem ambiyansıyla birleştiren sıradışı pırlanta bileklik modelleri Elizi Kuyumculuk özel koleksiyonunda!