61SAAT HABER SERVİSİ - Real Madrid ve İspanya Milli Takımının eski kalecisi Iker Casillas, bugün Twitter hesabından yaptığı paylaşımla resmen dünya gündemini belirledi.

Casilla, sosyal medya hesabından “Umarım bana saygı duyarsınız. Ben bir eşcinselim” ifadelerini kullandı.

Bunun üzerine Barcelona’nın eski kaptanı ve İspanyol milli futbolcu Carles Puloy’da “Hikayemizi anlatmanın zamanı geldi Iker” ifadelerini kullandı.

Casillas’ın bu paylaşımına Trabzonsporlu İspanyol futbolcu Marc Bartra’da kayıtsız kalmadı.

Ekran Resmi 2022-10-09 16.35.08

Bartra, sosyal medya hesabından Casillas’a yanıt vererek, “Ya ara hora amigo” ve alkış emojisi koydu. Bu ifadeler Türkçeye çevrildiğinde ise “Zamanı geldi dostum” şeklinde çıkıyor.

Bartra’nın bu paylaşımına Trabzonsporlu taraftarlardan çok sayıda yorum gelmesi dikkat çekti.

SOSYAL MEDYAYI TROLLÜYORLAR... 
İspanla As Gazetesinin iddiasına göre Iker Casillas'ın son dedikoduların ardından sosyal medyayı trollediği yönünde.. Diğer İspanyol oyuncularda Casillas'ın sosyal medyayı trollemesine mesajlarıyla destek oluyor... 

CASİLLAS, TWEET'İ SİLDİ...
Dünya gündemine oturan olayın ardından Casillas'ın da tweet'i sildiği görüldü... 

Trabzonspor hem alacaklı hem borçlu: 116 davası hala yargıda Trabzonspor hem alacaklı hem borçlu: 116 davası hala yargıda

CASİLLAS, HESABIM ELE GEÇİRİLDİ

Paylaşımı silen Iker Casillas, hesabının ele geçirildiğini duyurdu. Casilla, “Neyseki her şey yolunda. Tüm takipçilerimden özür dilerim. Ve elbette LGBT Topluluğundan daha fazla özür dilerim” ifadelerini kullandı.