Kuaförlük alanında 14 yaşından beri çalışmalarda bulunan ve 24 yıldır aktif çalışma hayatı içerisinde yer alan İlhan Kaymak, farklı alanlarda faaliyetlerde bulunmaya devam ediyor. Güzel ve estetik bir görünüm için tercih edilebilecek pek çok uygulama bulunduğunun altını çizen Kaymak, “El ve tırnak bakımı, saç kesimi ve saç boyama; estetik bir görünüm için kadınlar tarafından tercih edilen uygulamalar arasında yer alıyor.” ifadelerinde bulundu.

Sektörde uzun süredir kendisine yer bulan ve deneyim elde eden İlhan Kaynak, konuyla ilgili açıklamalarını şu sözlerle sürdürdü: “Biliyorsunuz kadınlar yüzyıllardır güzel ve estetik bir görünüm için yenilikçi uygulamalara rağbet gösteriyor. Teknolojinin gelişimi ile birlikte bu uygulamaların da farklılaştığını söyleyebilirim. Artık pek çok uygulama yüksek teknolojik cihazlarla yapılıyor. Bunun yanı sıra gerçekleştirilen uygulamaların nitelikleri de değişti. El ve tırnak bakımı, artık kadınların sıklıkla tercih ettikleri uygulamalar arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra saç kesimi ve saç boyama uygulamaların da ön plana çıktığını söyleyebiliriz.”

El ve Tırnak Bakımı, El Bakımında Dikkat Çekiyor

El ve tırnak sağlığı açısından el ve tırnak bakımının önemli bir konumda bulunduğunun altını çizen İlhan Kaynak, konuyla ilgili açıklamalarında bu husus üzerinde durdu: “El ve tırnakta estetik bir görünüm için bakım uygulamalarının düzenli bir şekilde yapılması gerekiyor. Uzman ekibimizle birlikte bu tür uygulamalarda başarı sağlıyoruz. Kimyasal içeriklerden arındırılmış bakım ürünlerini kullanıyoruz. Öte yandan titiz bir çalışma içerisinde yer aldığımız için müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılıyoruz.”

Saç Kesimi ve Saç Boyama, Estetik Saç Görünümünü Sağlıyor

Saçlarda estetik görünüm için saç kesimi ve saç boyama uygulamalarının her zaman talep gördüğünü belirten İlhan Kaymak, konuyla ilgili açıklamalarını şu sözlerle noktaladı: “Biliyorsunuz saçların görünümü, tarzın oluşumu açısından önemli. Bu nedenle kadınların büyük bir kısmı saç kesimi için sıklıkla kuaför salonlarının yolunu tutuyor. Bunun yanı sıra saç boyama uygulamaları da özellikle yenilikçi bir tarz isteyen kadınlar tarafından ilgi görüyor. Uzman ekibimizle birlikte hem saç kesimi hem de saç boyama uygulamalarında profesyonel bir çalışma gerçekleştiriyoruz.”