Ödüllü Dinner Lady Likitler Hakkında Merak Ettikleriniz

İngiltere, tarihte “üzerinde güneş batmayan ülke” olarak bilinir. Görünen o ki elektronik sigara dünyasında da İngiltere’ nin üstündeki güneş batacak gibi görünmüyor.

Ödüllü Dinner Lady Likitler Hakkında Merak Ettikleriniz

İngiltere’ ye bu gururu yaşatan şey ise bir elektronik sigara likiti. Kullanıcıların yakından tanıdıkları Dinner Lady, ürettiği birbirinden lezzetli aromalarla tatlandırılmış premium e-liklit içerikleriyle e-sigara ve elektronik sigara dünyasının lideri olma yolunda hızla ilerliyor. Peki Dinner Lady, başarını neye borçlu? Ürettiği e-likit içeriklerinde ne gibi aromalar kullanıyor ve en fazla öne çıkan e-likiti hangisi? İşte tüm yönleriyle İngiltere’ nin yeni gururu Dinner Lady likitler hakkında merak ettikleriniz.

İngiltere Ve Elektronik Sigaralar

Dinner Lady’ ye ev sahipliği yapmanın yanında İngiltere, elektronik sigara olgusuna en objektif yaklaşan ülkelerin başında geliyor. İnternette küçük bir araştırma yaparsanız, e-sigaranın geleneksel tütün sigarasından %95 oranında daha az zararlı olduğunu ortaya koyan araştırmaların İngiliz Sağlık Otoritelerine sahip olduğunu kendiniz de görebilirsiniz. Günümüzde özellikle video paylaşım sitelerinde de elektronik sigara ve e-likitlerle ilgili pek çok belgesel ve araştırma videosu İngilizler tarafından çekiliyor. Elektronik sigaralarla ilgili belgesel yapımlarının pek çoğunda ise BBC imzası bulunuyor.

Hal böyle olunca, elektronik sigara likiti konusunda da bir İngiliz Markası olan Dinner Lady’ nin bu kadar başarılı olması şaşırtıcı olmuyor. Peki Dinner Lady neden bu kadar seviliyor? Sahtesi en fazla üretilen, özellikle mod elektronik sigara kullanan herkesin lezzetini yakından tanıdığı Dinner Lady ile ilgili ayrıntılar sizlerin de iştahını kabartacak.

Dinner Lady’ yi ve ürünlerini çok abarttığımızı düşünebilirsiniz. Ancak firmanın ve ürünlerinin dünya çapında aldıkları ödül ve övgüleri okudukça sizin de fikrinizin değişeceğinden hiç şüphemiz yok.

Her Yönüyle Dinner Lady Elektronik Sigara Likiti

Dinner Lady, e-likit macerasına 2016 Yılında başlar. İlk olarak e-likit üretmese de elektronik sigara likitlerinde kullanılan nikotin base ve aromaları üretmekle işe başlayan firma, kurulduğu tarihten kısa bir süre sonra e-sigara dünyasının en çok tanınıp bilinen markası haline geldi. Bugün Dinner Lady, e-sigara kullanımının yasal olduğu 45 ülkede 5000 adet satış noktasına sahip. Yazımızın ilerleyen kısımlarında sık sık rastlayacağınız Dinner Lady Lemon Tart ise 2017 Yılında 50.000 kullanıcının oyu ile yılın en iyi e-likiti olarak seçilmiştir.

Dinner Lady, İngiltere Lancshire’ da elektronik sigara likiti üreten bir firma. Firmanın elektronik sigara likiti içerikleri, aroma lezzetlerine göre tatlı (dessert flavours), şekerli (sweat flavours), tütün (Tobacco flavours) ve meyveli (Fruit flavours) olmak üzere 4 ana grupta değerlendirilebilir.

Genellikle nikotin değeri değişkenlik gösteren 0 mg - 12 mg arasında değişen premium e-likit içerikleri üreten Dinner Lady’ nin premium e-likit içerikleri 70 VG ve 30 PG oranına sahip. Diğer pek çok e-likit üreticisi gibi firma da son zamanlarda pod e-sigara modellerinde kullanılmak üzere Nic Salt içeren e-likit ürünleri üretmeye başlamış durumda. Buna ek olarak Dinner Lady Tobacco Serisi ise 50 VG - 50 PG oranı ile sigarayı yeni bırakanlar için özel olarak tasarlanmış bir ürün.

Dinner Lady, ürün kategorilerini her geçen gün yeniliyor. Yeni elektronik sigara likit serileri dünyada gelişmekte ve değişmekte olan e-sigara kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre şekilleniyor. Örneğin Dinner Lady Dessert Serisi, firmanın 2016 Yılında piyasaya sürdüğü bir kategori, Dinner Lady Tobbaco ise 2017’ de piyasaya sürüldü. Son yıllarda pod cihazların popülerleşmesi ile birlikte Salt Nic Dinner Lady içeriklerinin 2018 Yılından bu yana bizlerle olmasını sağladı.

Ülkemizde olduğu gibi dünyanın diğer ülkelerinde de özellikle limonlu tart aromasına sahip olan Dinner Lady’ nin en iyi premium elektronik sigara likiti aromasının hangisi olduğu konusunda ise tartışmalar devam ediyor. Yine de bugün Dinner Lady premium likitlerinin alanında en iyi olduklarını söylemek mümkün.

Dinner Lady’nin Ödülleri

Dinner Lady, günümüzde dünya çapında 80 ülkeye ihracat yapan bir e-likit üreticisi. Buna ek olarak yurt dışında düzenlenen pek çok fuarda ve elektronik sigara dünyasına ilişkin yayın organlarının hemen hepsinde Dinner Lady, kendi alanının en önemli markası olarak görülüyor. Eğer Dinner Lady E-Liquids’ i abarttığımızı düşünüyorsanız, aşağıda çeşitli otoriteler tarafından verilen ödülleri incelemeniz yeterli olacaktır.

2016 - National Vape Expo “En İyi Pudding Aromalı Premium Likit”

Elektronik sigara dünyası ile ilgili bir dergi olan Vapor Voice Magazine, 2016 Yılında Dinner Lady’ nin en iyi puding aromalı premium e-likiti olduğunu belirterek, ABD’ de düzenlenen “National Vape Expo” Fuarında en iyi premium likit ödülünü Dinner Lady’ nin ürünlerini aldığını belirtti.

2017 - ECC: Electronic Cigarette Convention “En İyi Tatlı Aromalı E-Likit”

Dinner Lady, içinde bulunduğumuz 2019 Yılında yeni etkinliği Bahreyn’ de düzenlenecek olan elektronik sigara likiti fuardından “en iyi tatlı aromalı e-likit” ödülüne layık görüldü.

2018 - Hall Of Vape Expo “En İyi E-Likit Markası”

Almanya’ da elektronik sigara ve e-likit ile ilgili düzenlenen yarışmada Dinner Lady dünyanın en iyi e-likit markası olarak seçildi.

Bu ödüllere ek olarak 2010 Yılından bu yana elektronik sigaralarla ilgili İngiltere’ de yayın yapmakta olan ecigclick sitesi tarafından 2016 Senesinde “en iyi gevrek aroması”, “en iyi tatlı aroması” ödülünü alan Dinner Lady aynı zamanda aynı site tarafından 2017 Yılında da aynı dallarda ödül almaya hak kazandı. 2017 yılında Moskova’ da düzenlenen VapeExpo Moscow fuarından “en iyi tatlı aromalı e-likit” ödülünü alan Dinner Lady aynı ödüle 2018 yılında da Vape Jam, Shenzhen Vape Expo gibi etkinliklerde de layık görüldü.

Ödüle Doymayan Ürün Serisi: Dinner Lady Dessert Serisi

Dinner Lady’nin ürün gamı oldukça geniş. Ancak firmanın ödüllü ürün grubu olan “Dinner Lady Dessert” kategorisi bir başka, Dinner Lady’ yi elektronikn sigara kullanıcıları arasında bir efsane haline getiren Dinner Lady Lemon Tart’ ın da bu kategoriye dahil olduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında; Strawberry Custard (çilekli muhallebi), Orange Tart (portakallı turta), Apple Pie (elmalı turta), Mango Tart (mangolu turta), Cornflake Tart (mısır gevreği tart) gibi pek çok premium elektronik sigara likiti, “dessert” kategorisi içerisinde bulunuyor.

Dinner Lady Dessert serisi elektronik sigara likitleri -Dinner Lady lemon Tart’ da görebileceğiniz üzere- 70 VG ve 30 PG oranına sahip ve nikotin değerleri 0 mg ile 12 mg arasında değişiyor. Güneş ışığı geçirmeyen şişeler aynı zamanda çocuk kilidine ve cam damlalığa sahipler ve bu da e-likitleri uzun süre saklamanıza olanak sağlıyor. Dinner Lady özellikle boğaz vurumu, lezzet ve buhar yoğunluğu konusunda iddialı. Eğer paranızın tam karşılığını alabileceğiniz harika bir premium e-likit istiyorsanız, Dinner Lady Dessert Serisi ve özellikle Dinner Lady Lemon Tart’ ı mutlaka ama mutlaka denemelisiniz.

Dinner Lady Dessert Serisi, firma tarafından 2016 Yılından bu yana üretiliyor. Buna karşın pek çok e-likit üreticisinin yıllardır ulaşmaya çalıştığı başarıya Dinner Lady Desserts, yaklaşık 1-2 yıl içerisinde ulaşmış gibi görünüyor. Özellikle Dinner Lady Rice Pudding, Orange Tart ve Lemon Tart, dünya çapındaki e-sigaracıların kalbini şimdiden kazanmış durumda. Firma için fuar ve otoritelerden sürekli ödül almak neredeyse her yıl karşılaştıkları olağan bir durum.

Yurt dışındaki e-likit sitelerinde özellikle Strawberry Custard, Orange Tart, Lemon Tart gibi premium e-likitleri deneyen kullanıcıların bu ürünlerden övgüyle söz ettiklerini de belirtelim. Yani Dinner Lady gerek Desserts gerekse Tuck Shop gibi serileriyle gerçekten özel bir yere sahip.

Kullanacağınız premium elektronik sigara likitinin Dinner Lady olduğuna karar verdiniz. Şimdi sıra ülkemizdeki diğer e-sigara kullanıcılarında olduğu gibi zor olan soruya geldi; orijinal Dinner Lady likitleri hangi sitelerden sipariş edebiliriz? Bu siteler güvenilir midir?

Orijinal Dinner Lady Bulmak...

Ülkemizde e-sigara ve e-likit ürünlerinin sahip olduğu hukuki statü bu ürünlerle ilgili denetim yapılmasını ne yazık ki zorlaştırıyor. Bunu fırsat olarak gören bazı siteler, insanlara orijinal fiyatı üzerinden sahte Dinner Lady satmaya çalışıyorlar. Ancak her meslek grubunda olduğu gibi, işini dürüst bir şekilde yapan siteler de yok değil. Stoklarında tamamen orijinal e-sigara ve e-likit ürünlerine yer veren elektroniksigarashop.org bu sitelerden birisi. Siteden orijinal Dinner Lady e-likit ürünlerini gönül rahatlığı ile sipariş edebilir ve kullanabilirsiniz ki aynı durum e-sigaralar için de geçerli.

Site, sizlere aldığınız ürünlerin orijinalliğini kontrol etmenizi sağlayacak olan bir rehberi blog sitesinde bulunduruyor. Yani bir Dinner Lady e-likit ya da popüler markalara ait bir e-sigara aldığınızda aldığınız ürünün orijinal olup olmadığını blog içeriklerindeki rehberden yardım alarak sorgulayabilirsiniz. Hatta Dinner Lady Lemon Tart aromasına sahip olan ancak başka marka adı altında satılan e-likitleri de tercih edebilir ve aroma konusundaki merakınızı kolaylıkla giderebilirsiniz.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.