Instagram gizli hesap görme veya hesabını görüntülemenin en iyi yolu, onu takip etme talebinde bulunmaktır. Gizli Instagram hesabını Google'da ararsanız, ilişkili resimleri görüntüleyebilirsiniz. Görüntülemek istediğiniz hesabı takip eden bir arkadaşınızın hesabını da inceleyebilirsiniz. Instagram bize diğer insanların hayatlarına bir göz atma imkânı veriyor. Ancak bir hesabı gizli hale getirebildiğiniz için, özellikle bu özel hesapları takip etmeyi seçmezseniz, bazı kişilerin paylaştığı fotoğraf ve videolara her zaman erişemezsiniz. Bazen bu mantıklı olabilir: Bir hesabı ne paylaştığını görmeden takip etme konusunda temkinli davranabilirsiniz. Bu nedenle, bir hesabı takip etmek isteyip istemediğinize karar vermek için gönderilerinden örnekler aramak yardımcı olabilir. Gizli bir Instagram gönderisini görme hakkında bilmeniz gerekenleri aşağıda sıraladık.

Instagram Gizli Hesap Görme Yöntemleri Nelerdir?

Herhangi bir zamanda özel bir Instagram hesabını görüntülemek istiyorsanız, en iyi seçeneğiniz hesabı takip etmektir. Bu, kullanıcının takip isteğinizi onaylamasını gerektirir. Özel bir Instagram hesabını, hesabı takip etmeden görüntülemek için kullanabileceğiniz, Instagram'ın kullanım koşullarını ihlal eden üçüncü taraf uygulamaları kullanmak da dahil olmak üzere kullanabileceğiniz bazı alternatif yöntemler vardır. Bununla birlikte, hesabı doğrudan takip etmeden özel bir Instagram hesabını (veya hesapla ilişkili gönderileri) teknik ve etik olarak görüntülemenin başka yolları da vardır. Özel bir Instagram hesabını takip etme talebinde bulunmadan nasıl görüntüleyebilirsiniz? Gizli hesabı zaten takip etmiyorsanız, deneyebileceğiniz yöntemler şunlardır:

Hesap adı için bir Google görsel araması yapın

Gizli hesabın Instagram adını (özel bir hesabın bile adını, gönderi sayısını, takipçi ve takip rakamlarını görüntüleyebilirsiniz) kopyalayıp Google'a yapıştırabilir ve ardından görsel arama yapabilirsiniz. Muhtemelen bazı fotoğrafları, başka bir yerde halka açık bir Instagram ve hatta Facebook hesaplarında etiketlenmiş olarak ortaya çıkacaktır.

Başkasının hesabından bakmak

Görüntülemek istediğiniz özel Instagram'ı takip eden birini tanıyorsanız, o hesaba her zaman onun hesabı üzerinden erişebilirsiniz - tabii ki arkadaşınızın veya tanıdığınızın izniyle. Görmek istediğiniz belirli bir Instagram gönderisi varsa, onlardan özel gönderinin ekran görüntüsünü alıp size göndermelerini de isteyebilirsiniz. Aksi takdirde, oluşturduğunuz başka bir hesaptan gizli bir Instagram hesabını takip etme talebinde bulunabilirsiniz. instagram gizli hesap görme

Takip İsteği

2022'de özel Instagram profillerini görüntülemenin en kolay yollarından biri insanları takip etmektir. Herhangi birinin özel Instagram hesabını kontrol etmek için yapabileceğiniz ilk ve en kolay şey. Kolay değil mi? Karşı taraftaki kullanıcılara gönderilerini görmek istediğinizi bildirmek için tek yapmanız gereken takip düğmesine basmak. Bundan sonra, sadece sabırlı olmanız gerekiyor. Takip isteğinizin onaylanması bazen uzun sürebilir. Takip talebiniz kabul edildikten sonra, ilgili Instagram gizli profilini sorunsuz bir şekilde görüntüleyebileceksiniz. Tek yol bu mu? Hayır hayır! Sizin için özel Instagram hesaplarını nasıl görüntüleyeceğiniz konusunda daha fazla bilgimiz var!

Google Araması

Şimdi, ya bu kişiyi Instagram'da takip edemezseniz? Alternatifiniz yok, gizli bir Instagram profilini görmek için farklı bir yöntem bulmalısınız. Yine de, özel bir Instagram Profilini nasıl görüntüleyeceğinizi merak mı ediyorsunuz? Instagram kullanıcıları profillerini gizli tuttuklarında görsel arama motorlarında gönderilerinin izini bırakıyorlar. Bunlar, hesap gizli yapılmadan önce yapılan gönderilerdir. Tek yapmanız gereken görseli Google Görsel Arama'ya girmek. Bu kişinin web platformunda bazı izler bırakma şansı büyük. Belki bir veya iki resim? Dene ve öğren!

Bir Arkadaşınıza Sorun

Genellikle, kişiyi zaten takip eden bir arkadaşınız olur. Kim tanımadığı biriyle neler olduğunu bilmek ister ki? Kişiyi takip eden bir arkadaşınız varsa, harika! Hesaba bakmanıza izin verip vermeyeceklerini sorun. Veya kişinin gönderilerini kaydedip size iletebilirlerse. Kişiyi zaten takip eden arkadaşlarınız olup olmadığını nasıl anlarsınız? Sadece sor!

Sahte Instagram Hesabı

Takip isteğiniz yok sayıldı veya katılım gösterilmedi. çok sinir bozucu değil mi Merak etme. Birisi orijinal Instagram hesabınızdan takip isteğinizi kabul etmiyorsa, başka bir hesap veya sahte hesap kullanmayı deneyin. Ve hayır, sahte bir Insta hesabı oluşturmak biraz etik dışı olsa da yasa dışı değildir. Ancak, kolayca sahte bir Instagram hesabı oluşturabilir ve kullanabilirsiniz. Paylaşımlarını sizinle paylaşma havasında olmayanları ikna edebilir. Böyle sahte bir Instagram hesabı oluştururken, hesabınızı gizli tuttuğunuzdan emin olun. Bu şekilde süreç boyunca kendinizi güvende tutabilirsiniz. Bu sahte hesapta daha önce bazı fotoğrafları eklediğinizden de emin olabilirsiniz. Neden? Çünkü bu şekilde gerçekmiş gibi görünür. Gizli Instagram hesaplarını görüntülemek için başka hangi yöntemler kullanılabilir? Bu amaçla üçüncü taraf araçları kullanabilirsiniz.

Üçüncü Taraf Hizmetleri

Instagram, mahremiyet duvarını aşmanıza izin vermez. Ama elbette, bunu yapmanın başka yolları da var! Üçüncü taraf araçlarla duvarın tuğlasını kaldırın. Instagram gizli hesap görme en iyi yöntemlerinden biri üçüncü taraf uygulamalarıdır. Hepimizi en iyi icatlarla kutsayan teknolojiye teşekkürler. Bu amaca hizmet edecek çok sayıda uygulama ve web sitesi vardır. Bunlar, özel Instagram profillerini görüntülemek için kullanabilmeniz için özellikle geliştirilmiştir. Hesabınıza kaydolmadan birinin özel hesabını kontrol etmek ister misiniz? Size iyi haberlerimiz var! Başkalarının hesaplarını oldukça kolay bir şekilde görüntülemek için bu uygulamalardan kolayca yararlanabilirsiniz. Hangisini seçeceğinizi bilmiyorsanız, heyecanlanmayın. İşte sizler için en iyileri ile beraberiz!

Instastories

Instastories.watch, şüphesiz serideki en iyi özel Instagram görüntüleme platformlarından biridir. Tercih ettiğiniz özel hesaplardan herhangi birini sorunsuz bir şekilde görüntülemenize yardımcı olur. Ücretsiz bir platformdur. Windows, Android ve iOS gibi farklı işletim sistemlerinde oldukça rahat bir şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu harika web platformunun en iyi yanı, kullanıcılara özel Instagram hesaplarına erişme imkanı sunmasıdır. Anket doldurmadan yapabilir miyim? Evet, katılmak için anket yok.

InstaLooker

Bir Instagram görüntüleyici uygulaması edinmekle ilgileniyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın. InstaLooker uygulaması, herhangi bir ücret ödemeden özel Instagram hesaplarına erişmenize yardımcı olabilir.

Privateinsta

PrivateInsta, Windows, iOS, Android ve OSX gibi farklı platformlarda zahmetsizce çalışacak şekilde tasarlanmış harika bir uygulamadır. Uygulama çok kullanıcı dostu hale getirildi. Ayrıca, kullanıcıların herhangi bir özel hesabın fotoğraflarına ve videolarına kolayca göz atmasına yardımcı olur. Devam edin, uygulamayı deneyin! Bazı özel Instagram hesaplarında casusluk yapmak artık oldukça basit hale geldi. Artık bir sorun değil. Birinin fotoğraflarına, hikayelerine ve videolarına göz atmak istiyorsanız, birkaç püf noktası kullanmanız yeterli. Bu kılavuzu, bunun için çeşitli çözümlere eksiksiz bir genel bakış sağlamak için tasarladık. Bu yöntemler, özel Instagram hesaplarına sorunsuz bir şekilde erişmenize yardımcı olabilir. Ve bir şeker patlatmak kadar kolay! değil mi En popüler Instagram görüntüleme uygulamalarından bazılarının yanı sıra birkaç temel püf noktası da ekledik. Bununla, özel Instagram profillerini kolayca görüntüleyebileceğinizi umuyoruz. Crackleme veya casus yazılım aracından uzak durmaya çalışın. Güvenliğiniz ve mahremiyetiniz için bazı ciddi tehditlere neden olabilirler. Şimdi, özel Instagram profillerini nasıl görüntüleyeceğiniz hakkında daha fazla ne bilmek istiyorsunuz? Tüm üsleri ele aldık! Ancak, profilinizi kimin görüntülediğini öğrenmek istiyorsanız, en iyi Instagram takip uygulamalarına buradan göz atın!