Özellikle Ortahisar İlçesi'nde 87 mahallede yapılan seçimlerde kazanan muhtarlar merak konusu oldu.

Muhtarlar, mahallelerindeki vatandaşların taleplerini ve ihtiyaçlarını yerine getirmek için seçilmiş önemli yerel yöneticilerdir. Dolayısıyla seçim sonuçları, ilçe sakinleri için büyük önem taşımaktadır. Ortahisar İlçesi'nde kazanan muhtarların belirlenmesiyle birlikte, mahallelerdeki yerel yönetim çalışmaları da hız kazanacak ve vatandaşlara daha etkin hizmet sunulması beklenmektedir.

Muhtarların seçim sürecinde ortaya koydukları projeler ve vaatler, seçmenlerin tercihlerinde önemli bir etken oldu

İŞTE TRABZON’UN ORTAHİSAR İLÇESİNİN ALFABETİK SIRALAMAYA GÖRE 87 MAHALLESİNİN YENİ MUHTARLARI:

1.     Ağıllı – Rahman Karabina

2.     AKKAYA – Temel Ölmez

3.     Akoluk – İsmail Başar

4.     Aktoprak – Hasan Bülbüloğlu

5.     Akyazı – Erkan Akpınar

6.     Aydınlıkevler – Oktay Turan

7.     Ayvalı – Servet Birinci

8.     Bahçecik – Sezayi Öztürk

9.     Bengisu – Ersin Aktürk

10.  1 Nolu Beşirli – Muhittin Eyüpoğlu

11.  2 Nolu Beşirli – Selçuk Dayı

12.  Beştaş – Ahmet Tomar

13.  1 Nolu Bostancı – Yaşar Celep

14.  2 Nolu Bostancı – Hüseyin Kadı

15.  Boztepe – Yücel Kaplan

16.  Bulak – Hurşit Gençcelep

17.  Cumhuriyet – Kadir Sert

18.  Çağlayan – Adem Yılmaz

19.  Çamoba – Osman Sivri

20.  Çarşı – Sami Sancak

21.  Çilekli – Ali Aygün

22.  Çimenli – Hakan Aksel

23.  Çömlekçi – İsmail Taşlı

24.  Çukurçayır – Hüseyin Erkut

25.  Değirmendere – Saniye Kara

26.  Doğançay – Nurettin Şahin

27.  Dolaylı - Ali Faik Şenel

28.  Düzyurt – Lokman Mengüç

29.  1 Nolu Erdoğdu – Şenol Yılmaz

30.  2 Nolu Erdoğdu – Sezgin Bayraktar

31.  3 Nolu Erdoğdu – Mahmut Hayır

32.  Esentepe – Çetin Aydın

33.  Esenyurt – Necemettin Özkan

34.  Fatih Sultan – Osman Karabina

35.  Fatih – Salih Özkoçoğlu

36.  Gazipaşa – Mustafa Naci Turhan

37.  Geçit – Gökhan Çolakoğlu

38.  Gölçayır – Hamdi Bekar

39.  Gözalan – Abdülkadir Velioğlu

40.  Gülbaharhatun – Hikmet Mısır

41.  Gündoğdu – Hakan Usta

42.  Gürbulak – Recep Bilgin

Trabzonspor'da Enis Destan'ın gol orucu! Trabzonspor'da Enis Destan'ın gol orucu!

43.  Hızırbey – Zühtü Şen

44.  İncesu – Ekrem Uzun

45.  İnönü – Ertan Sarı

46.  İskenderpaşa – Ali Koç

47.  Kalkınma – Yaşar Holoğlu

48.  Kanuni -Sinan Milet

49.  Karakaya – Mustafa Aydoğdu

50.  Karlık – Ertan Özdemir

51.  Karşıyaka – Umut Sıbıç

52.  Kavala – Hasan Fahri Akçay

53.  Kaymaklı – Celal Güleş

54.  Kemerkaya – Ali Aydın

55.  Kireçhane – Ahmet Altun

56.  Konaklar – Dursun Kaplan

57.  Kozluca – Neşat Aydın

58.  Kurtuluş – Ahmet Celal Aliş

59.  Kutlugün – Aytaç Sarbat

60.  Ortahisar – Süleyman Yaşar Kara

61.  Özbirlik – Yaşar Düğdü

62.  Pazarkapı – Osman Nuri Kolcu

63.  Pelitli – Temel Bereketoğlu

64.  Pınaraltı – Halil İbrahim Kara

65.  Sanayi – Yaşar Cemil Atasoy

66.  Sayvan – Halil İbrahim Peker

67.  Sevimli – Gürsel Bayrak

68.  Soğuksu – Bekir Aktürk

69.  Subaşı – İhsan Çadvaroğlu

70.  Toklu – Miraç Özcan Çağlar

71.  Tosköy – İbrahim solak

72.  Uğurlu – Bilal Kapucu

73.  Üniversite – Ahmet Varol

74.  Yalı – Hamdi Karaçomak

75.  Yalıncak – Hasan Pirselimoğlu

76.  Yenicuma – Semra Halkevi

77.  Yeniköy – Halil Keleş

78.  Yenimahalle – Orhan Batur

79.  Yeşilbük – Eşref Çakıroğlu

80.  Yeşilova – Ali Paşa Mazlum

81.  Yeşiltepe – A. Baki Özdemir

82.  Yeşilhisar – Kemal Yılmaz

83.  Yeşilvadi – Recep Mazlum

84.  Yeşilyurt – Ruşen Yaylı

85.  Okçular – İbrahim Yılmaz

86.  Yeşilköy – Veli Balcı

87.  Kamışlı Halit Çavdar