Trabzon'da saldırıya uğrayan Belediye Başkanı Osman Beşel'in oğlundan da açıklama geldi Trabzon'da saldırıya uğrayan Belediye Başkanı Osman Beşel'in oğlundan da açıklama geldi

CHP Trabzon’da yerel seçimlerde yol haritasını belirledi.. CHP’nin Trabzon’daki kurmayları her ne kadar İyi Parti, biz her seçim belgesinde aday göstereceğiz dese de inançları o ki, ittifak olacak.

Süreç o yöne doğru evirilecek. Özgür Özel’in yakında Meral Akşener ile görüşüp, mutlu son olacak.

Her koşula da kendini hazırlayan CHP kurmayları, Trabzon’da iyi parti ile ittifak olmasa da irtibat olacak diyor. İrtibattan kasıt parti tabanları, seçmenleri birbirleri ile ilişki içinde olacak. İrtibatta bulunacak.  Tavanda ittifak yapmasa bile tabanda irtibat kurulacak.

Bu arada, CHP Ortahisar’da kurduğu ve tüm üyelerinin yerel yönetimler konusunda ehli, liyakatli olan Yerel Yönetimler komisyonu başkanı Celal Akaç hem ittifakı hem de irtibatı çok önemsediklerini belirtirken “ Eğer ittifak olan Ortahisar iyi partiye verilirse başkanı olduğun komisyon ne yapacak. Dağılacak mı.? “ sorumuşu şöyle cevapladı..” İttifak ruhu ile komisyonumuz çalışacak, bütün projelerini İyi Partili arkadaşları teslim edilecek  dedi..

Editör: Serkan Kılınç