Oğlu ve gelinini Rize’ye getirmek için deprem bölgesine giden baba Sivas’taki kazada hayatını kaybetti Oğlu ve gelinini Rize’ye getirmek için deprem bölgesine giden baba Sivas’taki kazada hayatını kaybetti

Rize İl Jandarma Komutanlığınca düzenlenen uyuşturucu operasyonunda yakalanan 3 kişiden biri tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Alınan bilgiye göre, Jandarma ekipleri E.T., H.S. ve M.Y. isimli şahısların Rize il merkezinde uyuşturucu madde sattığı bilgisine ulaştı. Ekiplerin Merkeze bağlı Piriçelebi Mahallesindeki 2 ayrı adresine yaptığı operasyon neticesinde, 687 gram esrar, 11 gram metamfetamin, 8 kök kenevir bitkisi, 3 adet ruhsatsız tabanca, 2 adet tabanca şarjörü, 18 adet tabanca fişeği, 4 adet tabanca kabza kapağı, 3 adet tabanca icra yayı, 2 adet dizüstü bilgisayar, 2 adet cep telefonu ve 6 adet uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirildi. Konu ile ilgili gözaltına alınan H.S isimli şahıs mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilirken diğer şüpheliler para cezası kesilerek adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.