Japonya’da Rina Arona isimli 23 yaşındaki yetişkin film yıldızının, İrabaki Bölgesinde ücret bir ormanda çıplak ve bir ağaca bağlı olarak ölü bulunduğu bildirildi. 

23 yaşındaki Rina Arona, Japonya’da iki kız kardeşin en küçüğü… Yetişkin film oyuncusu olan Rina Arona, müstehcen videoları nedeniyle hayranları arasında bir hayli ünlü olduğu kaydediliyor. Çekim için müşterilerinin evine giden Arona’nın ölüm haberi internette kısa sürede viral oldu. 

5 HAZİRAN'DA EVDEN AYRILDI

shethepeople’de yer alan habere göre, Rina Arona’nın kesin ölüm nedeni henüz bilinmezken ortaya dikkat çeken bilgiler yayıldı. 

Maymun çiçeği vaka sayısında ürküten rakamlar! Yüzde 99 bakın hangi cinsiyet? Maymun çiçeği vaka sayısında ürküten rakamlar! Yüzde 99 bakın hangi cinsiyet?

Buna göre; Rina Arona ailesine bir arkadaşıyla buluşacağını ifade ederek 5 Haziran’da evren ayrıldığı bildirildi. Daha sonra bir daha eve dönmeyen genç kadının ailesi de telefon aramalarına bir türlü cevap alamadı. 


Bunun üzerine aile 8 Haziran’da rina Arona için kayıp başvurusunda bulundu. Yürütülen soruşturma çerçevesinde Arona’nın en son İbaraki Eyaletindeki bir tren istasyonunda 33 yaşındaki H. S. isimli şahsın arabasına bindiği tespit edildi. 
H.S. polis sorgusunda Arona’yı tatil evine getirdiğini ifade etti. 
Arona’yı evinde kalmaya zorlamadığını kaydeden H.S. genç kadının evinden ayrıldıktan sonra nereye gittiğinden emin olmadığını da sözlerine ekledi. 


Soruşturmaya devam eden polis 14 Haziran’da H.S.’nin tatil evinin bir mil uzağında bir ormanda Arona’yı çıplak ve ağaca bağlı ölü buldu. 
Polis yaptığı açıklamada, “Rina Arona kıyafetsiz bir ağaca bağlıydı ve neredeyse iki haftadır ölü. Hala ölümün nedenini belirlemeye çalışıyoruz” ifadeleri kullanıldı. 
Genç kadının cesedinin ormandan çekilen fotoğraf ve videolar ise sosyal medyada viral oldu. 
Ön otopsi raporunda Arona’nın vücudunda kemik kırığı olduğu ve boğulma şüphesi bulunduğu belirtiliyor.