Trabzonspor yalanlamıştı! İspanyollardan flaş iddia geldi 'Yüz yüze görüşecekler' Trabzonspor yalanlamıştı! İspanyollardan flaş iddia geldi 'Yüz yüze görüşecekler'

Transferde erken davranan Bordo – Mavililer özellikle İskoçların güçlü ekibi Rangers’te forma giyen Hırvat sol bek Barisic ile İngiliz orta saha John Lundstram’a göz dikti.

Her iki futbolcunun da sözlemesinin sezon sonu bitecek olması, Trabzonspor’un bu noktada işini kolaylaştırırken bordo – mavililer oyuncularla şimdiden görüşmeye başladığı ifade ediliyor.

Barisic transferinde şu ana kadar her hangi bir sorun gözükmezken, Lundstram transferinde ise Rangers’in pürüz çıkardığı belirtiliyor.

Rangers’in oyuncunun takımdan ayrılmasını istemediği kaydedilirken teknik direktör Phillippe Clement’in de tecrübeli orta sahanın kulüpte kalmasını istemediği belirtildi.

Bu noktada Rangers’in sezon başında İngiliz oyuncuya yeni sözleşme teklif ettiği ancak henüz bir ilerleme kaydedilemediği belirtildi. Görüşmeler sürerken Trabzonspor’un devreye girmesi ise İskoç ekibinin canını sıkmışa benziyor.

Ancak Lundstram ile uzlaşı sağlayacakları yönünde umudunu yineleyen Clement, basın mensuplarının sorusuna yanıt verdi. Clement, Lundstram’ın gelecek sezon Rangers’in oyuncusu olup olmayacağını düşünüp düşünmediği yönündeki soruya, “Evet” diyerek, “Her iki tarafın da çok fazla sevgisi var, dolayısıyla bir çözüm bulunacağına tamamen inanıyorum." Dedi.