Başkan adayı Kurt toplumun kesimleriyle, gençlerle, kadınlarla, şöförlerle, muhtarlarla, esnaflarla, eski meclis üyeleri, eski muhtarlarla, dernek başkanları, kanaat önderleri, üniversite öğrencileriyle buluştu. Şimdi de, Tonyanın en uzak ve en güzel mahallesi olan Kalınçamlı gençlerle buluştu.

Kalınçamlı gençlerin büyük ilgi gösterdiği toplantıda, Belediye Başkan Adayı Veysel Kurt yaptığı konuşmada; “Bu akşamki toplantımıza büyük bir katılım göstererek bizleri onurlandırdınız, gururlandırdınız. Her birinize ne kadar teşekkür etsem azdır. Bizim çıktığımız yol sevgi, saygı, hoşgörü, gönül alma, gönül kazanma yoludur. Gönül kırma yolu değildir. Biz, Kalınçam Mahallemizi Tonya’nın çıkış noktası olarak görüyoruz. Allah izin verir belediye başkanı seçilirsek, kooperatifimize de, ormancılığa da, sizlere de, gençlerimize de sahip çıkacağız. Gençlerimiz bizim temsilcimiz olacak. Bir kardeşiniz bir ağabeyiniz olarak her zaman yanınızda ve emrinizde olacağım. Gençlerimiz için çok güzel planlarımız, projelerimiz var.” dedi.

Trabzon’a 3 ayda bakın kaç yolcu gelmiş! Trabzon’a 3 ayda bakın kaç yolcu gelmiş!

HERKESE EŞİT HİZMET GÖTÜRECEĞİZ

Adaletli hizmet dağılımından asla taviz vermeyeceklerini ifade eden Kurt konuşmasına şöyle devam etti: “Biz herkese eşit hizmet götüreceğiz. Hizmeti merkezden mahallelere değil, mahallelerden merkeze doğru yapmak istiyoruz. Merkezdeki vatandaşlarımız belediye hizmetlerinden her daim yararlanmıştır ama mahallelerimiz hizmette nasibini henüz alamadı. Biz bunu başaracağız. Verdiğimiz hiçbir söz havada kalmayacak. Verdiğimiz her sözün arkasında olacağız. Bizler makam, mevki peşinde değiliz. Biz halkımıza  daha güzel hizmet götürmenin, hayır  dua almanın peşinde olacağız. Onun için buradayız. Sizler bu kardeşinize sahip çıkarsanız. Göreve geldiğimiz andan itibaren 24 saat yanınızda ve emrinizde olacağım. Her şey Kalınçam için. Her şey Tonya için.” 

Kurt, daha sonra gençlerden gelen soruları tek tek cevapladı. Gençler, Kurt’un verdiği sözlerin arkasında duracağına inandıklarını, güvendiklerini ifade ederek,  31 Mart’ta; “Bizim Veysel’e” sarılacağız” dediler.