Kendisine geri dönmek istemeyen nişanlısını kezzap dökerek ağır yaralayan Sabit Türk "Bana dönmezsen senin hayatını karartacağım bana bir şey olmaz 6 ay yatar çıkarım" diyerek tehdit etti. Zanlı bunları söyledikten 3 gün sonra da talihsiz kadının üzerine kezzap atarak ağır yaraladı.

SOSYAL MEDYADA TANIŞTI, 3 AY NİŞANLI KALDI

Merve Küçüktekin vücuduna kezzap dökerek yakan eski nişanlısının nişanlılık dönemi boyunca kıskançlık nedeni ile kendisine psikolojik şiddet uyguladığını söyledi. Bu nedenle nişanlısı Sabit Türk’ten ayrılan Merve Küçüktekin "3 ay nişanlılık dönemimiz oldu. Kıskançlıkları nedeni ile sürekli psikolojik şiddet uyguluyordu. Dayanamayıp ayrıldım. Tekrar barışmak istedi. Ben kabul etmediğim için beni sürekli tehdit etti" dedi.

"6 AY YATAR ÇIKARIM"

Bakan Karaismailoğlu'ndan 6'lı masa tepkisi! Bakan Karaismailoğlu'ndan 6'lı masa tepkisi!

Nişanlısını tekrar birleşmeye bir türlü ikna edemeyen Sabit Türk eski nişanlısını ölümle tehdit etti. Merve Küçüktekin "Tekrar birleşme tekliflerini sürekli geri çevirdim. Bana her şeyi gözünden sildiği söyleyip, 'Hayatını karartacağım bana bir şey olmaz 6 ay yatar çıkarım' dedi. Olaydan 3 gün önce kendisini tehdit eden eski nişanlısı hakkında şikayette bulunduğunu da dile getiren talihsiz kadın ‘Beni 3 gün önce yine tehdit etti. Ben de hemen gidip onun hakkında şikayetçi olup koruma kararı çıkarttım 3 gün sonra da beni bu hale getirdi. Şuan cezaevinde olduğunu biliyorum ama ne kadar hapiste kalır bilemiyorum" dedi.