Bu konuda firmamızdan destek alarak her türlü vize alma işlemlerine yardımcı olmaktayız. Kanada vizesi, taşıyıcının Kanada'ya girmesine izin veren bir pasaporta yerleştirilen bir onaydır. Kanada ile feragat programı konusunda anlaşma imzalamış ülkelerden birinin vatandaşıysanız, Kanada'yı ziyaret etmeden veya iş bulmadan önce vize almanız gerekmeyebilir.

Ülkeniz bu tür bir feragat hakkına sahip değilse ve Kanada vizesi ile kendi özel düzenlemesine sahip değilse, üç farklı vize türü vardır: geçici ikamet vizesi (TRV), daimi ikamet vizesi (PRV) ve çalışma izni.

Kuzey Kore lideri Kim Jong Un'dan ABD'ye tehdit: Nükleer silahları kullanmaya hazırız Kuzey Kore lideri Kim Jong Un'dan ABD'ye tehdit: Nükleer silahları kullanmaya hazırız

İkamet ettiğiniz ülkedeki Kanada büyükelçiliği aracılığıyla vize başvurusu yapabilir veya başvuru formlarını doğrudan web siteleri üzerinden alabilirsiniz. Pasaportunuz ve diğer gerekli formlar da dahil olmak üzere tüm belgelerinizi gönderdikten sonra gözden geçirecek ve size vize verip vermeyeceklerine karar vereceklerdir. Onaylanmanız halinde vizenizi doğrudan başvurunuzda belirtilen adrese göndereceklerdir.

Kanada vizesine başvurmanın iki yolu vardır: ikamet ettiğiniz ülkedeki Kanada büyükelçiliği aracılığıyla veya doğrudan web sitelerinden.

Başvuru formlarınızı elçilik aracılığıyla göndermeyi seçerseniz, başvuru formunun ilgili tüm bölümlerini doldurmanız ve destekleyici belgelerin yanı sıra kendinizin bir fotoğrafını eklemeniz gerekecektir. Ayrıca, Kanada'ya varış tarihinizden en az 6 ay sonra geçerli olması gereken pasaportunuzu da getirmelisiniz (henüz değilse). Son olarak, tek girişli vizeler için 150 ABD Doları ve çoklu girişli vizeler için 220 ABD dolarına eşdeğer bir ücret ödemeniz gerekecektir. Ödeme, Kanada dışında bulunan banka şubeleri tarafından verilen kasiyer çeki veya havale ile yapılabilir (elçilik yalnızca ABD doları kabul eder)

Kanada Turist Vizesi

Geçici ikamet vizesi, Kanada'ya ziyaretçi, öğrenci veya işçi olarak kabul şartlarını yerine getirdiğinizi göstermek için pasaportunuza yerleştirilen Kanada Turist Vizesi ofisi tarafından verilen resmi bir belgedir.

Geçici ikamet vizesi (TRV), ziyaret amacıyla Kanada'ya seyahat eden bir kişinin pasaportundaki resmi damgadır. Ayrıca, çalışma veya çalışma izni için başvurmak isteyebilirsiniz.

Kanada Vize Merkezi İle Başvurun

Kanada vizesi ya da Kanada turist vizesi başvurusu yapmak isteyen kişileri bekleyen birçok süreç vardır. Bürokratik süreçlerden uzaklaşarak, kolayca Kanada Vize Merkezi ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Vize Merkezi ile başvuru yapmak için: https://www.kanadavizemerkezi.com/