Kredi ya da kredi kartını ödemeyen kişilerin banka sicili kötü etkilenir. Sonrasında ise kara listeye alınarak kredi gibi banka imkânlarından yararlanamaz. Son zamanlarda kara listede olanlara kredi veren kuruluşlar bulunur. Ayrıca sicilinizi düzenlemek için borcunuzu yapılandırma yöntemine de başvurabilirsiniz.

Kara listeye alınan kişiler böylece olumlu puan alarak kara listede olanlara kredi veren bankalardan para çekebilir. Gelişen olanaklar sayesinde pek çok kişi kara listede olduğu halde kredi çekip nakit para ihtiyacını giderir.

Çalışmayı düşünen EYT'liye tazminat şoku Çalışmayı düşünen EYT'liye tazminat şoku

Kara Listedeyken Kredi Alın

Kredi almak için 18 yaşını doldurmuş olmak, çalışır olduğunuzu gösteren belgenizi sunmak, ipotek ya da kefil göstermek yeterlidir. Ancak kara listede olanlara kredi verilmesiyle birlikte banka sicili olumsuz etkilenen kişiler de kredi çekebilir.

Detaylı şekilde uzmanlardan bilgi almak, kredi olanakları hakkında gerekenlere erişmek için https://hiperaktifkredi.com/kara-listeye-kredi/ sayfasına göz atmanız yeterlidir. Kredinizi kara listede olsanız bile almanız için gerekli düzenlemeyi yapan site, banka müşterilerine her konuda destek olur.