Kavitasyon Yaptıranların Yorumları konusunda derlediğimiz bilgiler sizlerle. İsrailli bilim adamları tarafından geliştirilen Kavitasyon ilaç bile kullanılmadan bir saatte oldukça fazla yağ ve kalori yaktığı belirlenmiş. İlk kez domuzlar üzerinden kullanılan Kavitasyon yöntemi olumlu sonuçlar vermiştir.

Makalemiz içerisinde kavitasyon nedir ne işe yarar, kavitasyon yaptıranların şikayetleri olmuş mu? Kavitasyon ile zayıflama yorumlar ve kavitasyon zararları hakkında bilgiler vereceğiz. Bu tarz işlemler hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız yaptıranlar bağlantısına tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Kavitasyon Nedir, Ne İşe Yarar?

Kavitasyon, bölgesel incelmede artık oldukça moda. Vücudun dış yüzeyine yüksek oranda ultrason dalgaları kullanılıyor. Dalgalar sayesinde eriyen yağ vücut tarafından yok ediliyor.

Kavitasyon ne işe yarar konusuna gelirsek bir nevi ultrason ile zayıflama ve incelme yöntemidir diyebiliriz. Ultrasondan sonra oluşan fazlalık yağ vücut tarafından kendisi atılmaktadır. Onun için herhangi bir diyete gerek yoktur.

Kavitasyon Yaptıranların Yorumları

Kavitasyon Yaptıranların Yorumları hakkında tüm bilgileri topladık. Bu bilgileri Sözlüklerde, forumlarda ve sosyal medyada yaptığımız araştırmalar sonucu elde ettik.

  • Toplam 5 seans yaptım. Diyet ve egzersiz yapmama rağmen inceldim. Toplam 4 kiloya yakın verdim.
  • Kavitasyon yaptırmayı hep düşünüyordum. Ancak bu kadar etkili olduğunu bilmiyordum.
  • Bölgesel olarak yağlanma problemim vardı. Özellikle basenlerim çok genişti. Basenlerime 1 seans yaptırdım onda bile etkisi oldu.

Kavitasyon Yaptıranların Şikayetleri

Kavitasyon Yaptıranların Şikayetleri ise oldukça fazladır. Bu işlemi yaptırıp hiçbir işe yaramadı diyenler de vardır. İşte fikir edinebilmeniz açısından elde ettiğimiz yaptıran şikayetleri:

  • Tamamen işe yaramıyor. Zaten diyet ve egzersiz ile böyle bir zayıflama mümkün olabilir mi?
  • Ben spor eğitmeniyim. Kalori açığı oluşturmadan zayıflamak mümkün değil.
  • Bölgesel zayıflama adına aldım. Bacaklarım sadece 2 cm inceldi. Ancak etkisi kısa sürüyor hemen geri aldım.

Kavitasyon ile Zayıflama Yorumlar

Kavitasyon ile Zayıflama Yorumlar oldukça merak ediliyor. Böyle bir şey mümkün mü? Yaptıranların yorumlarını sizler için derledik.

  • Son derece etkili kavitason ile zayıfladım. Belimde 3 seansta toplam 6 cm incelme oldu.
  • Başlarda pek işe yaramıyordu. Ancak düzenli gidince etkisini gördüm toplam 3 kilo verdim.
  • Bölgesel zayıflama için 2 seans aldım. Belim sadece 1 cm inceldi. Parasına göre yeterli değil.

Kavitasyon Zararları

Kavitasyon Yaptıranların Yorumları dikkate alındığında bazı zararları görmek mümkün. Bunların başında ise işlem sırasında deride kızarıklık ve kabarcık geliyor. Bunun yanında soyulma, yanıklar oluşabiliyor.

Kavitasyonun bir diğer zararı ise hücreleri parçaladığı için hücrelerin yaşlanmasına sebep oluyor. Hormon bozukluğu yapabiliyor. Ayrıca kesin incelme ve zayıflama garantisi kesinlikle yoktur.

Kaynak: https://sagliklibireyler.com/