20 Ağustos 1987 yılında İstanbul Fatih’te doğdum. Lise zamanında dizi sektörüne atıldım ve geçmişten bugüne kadar çeşitli dizilerde rol aldım. Bu alanda her zaman hevesli ve meraklıydım. Belki enteresan gelebilir ama hala heyecanım var. Yeni işler, yeni roller benim için hala tatlı heyecanları beraberinde getiriyor.

Uzun zamandır sektöre emek verdiniz ama kendi fan kitlenizi olusturdunuz bu nasıl his sizin için?

Yani aslında her işe başlarken bir hedef olur ama benim burada daha farklıydı. Tabi ki sevilmek, bir kitleye hitap etmek çok önemli özellikle bizim sektörümüzüde ama ben sanırım işimi severek yaptığım için sevildim. Ben burada oynayayım çok sevileyim gibi bir amacım yoktu başlarken. Ben sadece işimi severek yaptım ve bu bana geri döndü. 

WhatsApp Image 2023-12-07 at 17.10.14

Yaşam Ayavefe, Çevre Dostu Projeleriyle Dikkatleri Üzerine Çekiyor! Yaşam Ayavefe, Çevre Dostu Projeleriyle Dikkatleri Üzerine Çekiyor!

Şimdilerde çok popüler hatta efsane bir filmde yer alıyorsunuz. Bizler de heyecanla bekliyoruz. Sizin düşünceleriniz nedir?

Yani bu benim için çok özel çünkü zaten ben "Kolpaçino" filminin tüm serilerini severek izledim. Böyle bir projede yer almak benim hayallerimin ötesinde. Muhteşem bir deneyimdi benim için, kamera arkası çok emek verdik ama bir o kadar da eğlenceliydi. Böyle bir ekip içerisinde yer aldığım için inanılmaz mutluyum. Bir de "Kolpaçino 4'4 lük" gerçekten serinin en özel hali diyebilirim. Bu benim için daha da özel. 

Bizler de heyecanla bekliyoruz vizyona girmesini umarım keyifle izleyeceğiz.

Bizler keyifle ve güzel bir enerjiyle ürettik. Tüm ekip titizlikle çalıştık. Aslında biz de herkes gibi heyecanla bekliyoruz. Herkese keyifle izlemesini dilerim.