Kayserispor'un genç kalecisi Bilal Bayazit’tan dikkat çeken sözler geldi. Bilal, Süper Ligde kendisinin en çok zorlayan 2 isimden birinin Maxi Gomez olduğunu söyledi.

Trabzonspor için net açıklama! Takım bütçesi 18 milyon Euro'ya çekilmeli Trabzonspor için net açıklama! Takım bütçesi 18 milyon Euro'ya çekilmeli

Bilal, Süper Lig'de kendisini en zorlayan forvetlerle ilgili, "Bu sezon beni Trabzonspor'un forveti Maxi Gomez ve Galatasaraylı Icardi çok zorladı. Icardi sürekli koşu yapan, çok dikkatli bir oyuncu. Onun karşısında çok zorlanmıştım." değerlendirmesinde bulundu.

UĞURCAN ÇAKIR GİBİ… 

Alt yaş kategorilerinde Hollanda forması giyen Bilal, Türk Milli Takımı ile ilgili, "Benim de hedeflerim var. İnşallah bir gün A Milli Takım bana da nasip olur. Türk kalecilerin üst düzey rekabet içinde olması çok güzel bir şey. Böylece performans artıyor. Uğurcan Çakır, Altay Bayındır, Doğan Alemdar gibi kalecilerimiz var. Rekabet beni daha çok motive ediyor. İnşallah milli takıma gitmek bana da nasip olur, bir gün şans bulurum." açıklamasını yaptı.