Antrenmana Kireçhanespor Başkanı Temel Uzun ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Trabzonspor eski Asbaşkanı Mehmet Yiğit Alp’te katılarak antrenmanı takip etti. Antrenman öncesi futbolcu ve antrenörlerle bir görüşme gerçekleştiren Başkan Uzun, “Yeni sezon hepimize hayırlı olsun. İnşallah bu sezon hedeflerimiz doğrultusunda güzel işler başaracağımıza inanıyorum” dedi.

BİZİM İLK SENEMİZ

Hedeflerinin bu sezon 1.Amatör Küme’de şampiyonluk olduğunu ifade eden Uzun, “Bu hedefi bilerek hepiniz buraya toplandınız. Biz bu hedefe ulaşmak için yönetim olarak elimizden gelen her şeyi yapacağız. Her zaman her anınızda yanınızda olacağız. Sizin her birinizin karakterine bütün hocalarımız teknik heyetimiz transfer komitemiz kefil olarak sizi buraya getirdiler. Siz de sağ olsun teveccüh ettiniz. Burada birlikte toplandık. Arkadaşlar biz bu sene, hedefe yürüyen yolda bu bizim ilk senemiz. Bu sene bu yolculuğun ilk senesi.

ALLAH UTANDIRMASIN

Çok motivasyonlu çok heyecanlı bir şekilde kendimizi sahaya vererek, o kefil olduğumuz karakterlerinizi sahaya yansıtarak inşallah o hedefe yolculuğun ilk senesinde başarılı bir şekilde sezon sonunda da burada toplanıp hep beraber sarılacağız. Allah utandırmasın. Her birinizi seviyoruz. İnşallah siz de bizi utandırmayın. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Allah hayırlı uğurlu etsin” ifadelerine yer verdi. Hedefi olan bir takım olduklarını belirten Kireçhanespor Teknik Direktörü Muzaffer Yurduseven, “Heyecanlıyız. Heyecanımızı coşkuya, coşkumuzu da performansa çevireceğiz.

KİREÇHANESPOR UZUN YILLIK BİR PROJEDİR

Bu ilk senemizde amacımız kulübümüzü bir üst lige taşımak. Kireçhanespor 3-4 yıllık değil, uzun yıllık bir projedir. Hem yönetimsel, hem teknik ekip hem de futbolcular anlamında doğru insanların bir araya gelip doğru organizasyonun içerisinde olması. Hedefimiz bu. En kısa zamanda hedeflediğimiz profesyonel lige ulaşmak istiyoruz. Modern futbol oynamaya çalışacağız. Öncelikle çocuklarımızı tanımaya çalışacağız. Yeteneklerini göreceğiz. İki sene covidden dolayı amatör oynanmadı. Geçen sezon oynandı seviyeleri nerede onu bilmiyoruz. Çocuklarımızı geliştirmek istiyoruz” dedi.

WhatsApp Image 2022-08-05 at 22.39.02WhatsApp Image 2022-08-05 at 22.39.05WhatsApp Image 2022-08-05 at 22.39.08WhatsApp Image 2022-08-05 at 22.39.11WhatsApp Image 2022-08-05 at 22.39.12WhatsApp Image 2022-08-05 at 22.39.13