Uzunca bir aradan sonra, kendini yenileyip İddialı  bir proje ile müzik dünyasına imzasını atan Konfezar “Destan” isimli yeni çalışmasıyla kendinden epeyce söz ettirecek! Dillerden düşmeyen yeni çalışması şimdiden büyük kitlelere ulaşmış durumda!
Ünlü Aranjör
Nurettin Çolak, ile muhteşem bir çalışmaya imza atan Konfezar, birlikte çok fazla başarılı işlet yapacağının sinyallerini verdi. Katıldığı ödül töreninde başarısını aldığı ödüllerle taçlandırdı! Bizlere, güzel haberi vermeyi ihmal etmedi!
Birbirinden farklı tarzlarda, 5 yeni single müjdesini verdi.

odul2
Çocukluk yıllarında başlayan müziğe olan ilgisi sayesinde başarıdan başarıya koşan başarılı sanatçı, 2013 yılı ile 2015 yılları arasından yayınladığı rap şarkıları ile çeşitli kitlelere adını duyurmayı başardı. İlk olarak YouTube’da ciddi bir kitleye ulaşan başarılı sanatçı büyük ilgi ve beğeni topladı. Bugün tamamen profesyonel bir ekiple kaliteli müzik üretmeye devam ediyor.

“Konfezar kimdir?” Sorusunu şöyle yanıtlıyor:
‘’Beni size özgeçmişim anlatsın. Adım Mert Anıl , “04.04.1997” yılında Antakya’da dünyaya geldim. Çocukluk dönemimi Alanya civarında geçirdim. Müzik hayatımıda hâla İstanbul’dan devam etmekteyim. Rap sanatı kesinlikle hayatımın bir parçası haline geldi. Kesinlikle vazgeçilmezim diyebilirim. Sözlerimi notaya döküp, dinleyicilerime tanıtmayı çok seviyorum. Yeni nesillere örnek olmaya her zaman devam edeceğim.’’ diye açıkladı…