Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en büyük sosyal konut projesinin geçtiğimiz günlerde açıklanmasının ardından şimdi de orta ve üst gelir seviyesine mensup kişiler için kampanlara düzenlenmesi planlanıyor.

ORTA VE ÜST SEVİYE HEDEFLENİYOR

Dar gelirli için açıklanan Sosyal Konut Projesinin ardından şimdi de Emlak Konut öncülüğünde sektörün önde gelen dernekleri, orta ve üst seviye gelir gruplarına mensup kişiler için kampanya hazırlığında…

TCMB açık bankacılık hizmetini kullanıma açtı TCMB açık bankacılık hizmetini kullanıma açtı

konut3

EMLAK KONUT VE 3 ÖNEMLİ DERNEK KATILDI

Toplantıya Emlak Konut’un yanı sıra sektörün 3 önemli derneği katıldı.
Yapılan kampanya ile sıfır konutta fiyat indirimi ve banka kredilerinde faiz, uzun vade seçenekleri sunulabileceği kaydediliyor.

TÜRKİYE’NİN TÜMÜNDE UYGULANACAK

Kampanyanın Türkiye’de sınırlı illerde değil, bütün illerde uygulanacağı kaydedilirken tüm üreticilerin de bu kampanya içerisinde yer alabileceği kaydediliyor.

EKİM AYININ İKİNCİ YARISINDA DUYURULACAK! 

Kampanya ile ilgili duyurunun Ekim’in İkinci yarısında duyurulması beklenirken, burada asıl hedef kitlenin dar gelirliler dışında kalan kesimin olduğu da ayrıca dikkat çekildi.

İNŞAATI BAŞLAMIŞ KONUTLARDA GEÇERLİ… 

Ayrıca yapılan bilgilendirmede kampanyanın inşaatı başlamış konutlarda geçerli olacağı ifade edilirken, dar gelirli grubun dışında kalan orta ve üst seviye gelir gruplarına da böylelikle kampanya düzenlenmiş olacağı ifade edildi.