Büyük küçük bir çok yatırımcının parasını değerlendirmek istediği coin projeleri her yaştan bireylerin ilgisini çekmektedir. Lakin görünen bir gerçekki herkes birkaç günde parasını nasıl katlayabilirim hayaline kapılarak hüsrana uğramaktadır. Anlık yükselişlerle girilen bir çok koin balonun patlamasıyla birlikte sonradan o koine para yatıran bir çok kişiyi yıllarca bekleyeceği bir zarar ortamına sürüklemektedir.

Herhangi bir kripto paraya yatırım yapmadan önce kripto paranın geleceği hakkında araştırma yapmak gerekiyor. Hangi projeye ait, destekçi kuruluşlar hangileri, hangi ülkelerden yatırımcıların ilgisini çekiyor tüm bu soruların cevabını bilmeden kara düzen bir koine para yatırarak büyük paralar kazanma hayali milli piyangodan büyük ikramiye çıkmasını bekleme hayalinden farksız bir tutum.

Benzinin litresi 2 lira 13 kuruş, LPG'nin litresi ise 1 lira 71 kuruş düştü Benzinin litresi 2 lira 13 kuruş, LPG'nin litresi ise 1 lira 71 kuruş düştü

Bu yazımızda sizlere bazı koinlerin geleceği hakkında bilgi vermek istiyoruz. Öncelikli yazımızın konusu olan koin ADA coin olarak bilinen Cardano. İsviçre merkezli bir vakıf tarafından desteklenen koin kripto para piyasasının şuan için en büyük 6. Koin projesi durumundadır. Zaman zaman ilk 3’e yükselen koin yatırımcılarının güvenini kazanmış ve 1 yıl içerisinden 0.15 dolar seviyesinden 3.00 dolar seviyelerini görerek yaklaşık 20 kat prim yapmış şuan ise 1.5 dolar seviyelerinden işlem görmektedir. Cardano(ADA) koin ismin dünyaca ünlü matematik profesörü olan Ada Lovelace’dan almaktadır. Ada coin geleceği hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve teknik analizlerini incelemek isterseniz verilen bağlantıdan veya kriptoparafinans.com adresinden inceleyebilirsiniz.

Bir diğer coinimiz ise son zamanlarda yine yatırımcıların ilgi odağı olan HOT coindir. Hot coin’e  ve kripto para dünyasında diğer coinlere yatırım yapmadan önce Hot coin ve tüm koinler hakkında tüm bilmeniz gerekenler, Hot coin geleceği  hakkında yapılan incelemeler ve tüm detaylı teknik analizlere kriptoparafinans.com sayfasından ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kripto para piyasası hakkında detaylı bilgiye sahip olduktan sonra bu alanda yapacağınız yatırımlara yön verebilirsiniz.  Bu içerikte yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir