KTÜ Orman Fakültesi 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı 47. Dönem Mezuniyet Töreni, Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Halil İbrahim Okumuş, TMMOB Orman Mühendisleri Odası Genel Başkanı Hasan Türkyılmaz, Orman Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Temiz, mezuniyet töreninde bir konuşma gerçekleştirdi. 

Fakültede tüm mezunlar adına ise 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Fakülte Birincisi Peyzaj Mimarlığı Bölümü Öğrencisi Hasan Mert Akdeniz konuştu. 

Mezuniyet töreni, Orman Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mahmut Eroğlu tarafından öğrencilere Mezuniyet Yemini ettirilmesi ile devam etti. 

Törene; Trabzon Orman Bölge Müdürü, Doğa Koruma ve Milli Parklar 12. Bölge Müdürü, Türkiye İstatistik Kurumu Trabzon Bölge Müdürü, Orman Mühendisleri Odası Doğu Karadeniz Şube Başkanı, Peyzaj Mimarları Odası Trabzon Şube Başkanı, Türkiye Ormancılar Derneği Trabzon Temsilcisi, Akçaabat Kent Konseyi Başkanı, Akçaabatlılar Vakfı Başkanı ve Öz Orman İş Sendikası Trabzon Şube Başkanı, Öğretim Üyeleri, diğer kamu kurum ve kuruluşlardan bürokratlar ve mezunların aileleri katıldı.
Fakülte ve bölümlerde dereceye giren öğrencilere, ödülleri takdim edildikten sonra bölüm öğrencilerine, mezuniyet anı belgeleri, ilgili bölümün Öğretim Üyeleri tarafından verildi. Törenin ardından mezuniyet programı, Orman Fakültesi’nde gerçekleştirilen mezuniyet kütüğüne isimlerin çakılması ve kep atma töreni ile tamamlandı.
Orman Fakültesi 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı 47. Mezuniyet Dönemi dereceye giren öğrenciler:

Fakülte:
1- Hasan Mert AKDENİZ (Peyzaj Mimarlığı)
2- Şeyma Sevde SELÇUK (Peyzaj Mimarlığı)
3- Alp TURAN (Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi)

KAYSERİ - Düğünde çıkan kavgada 6 kişi gözaltına alındı KAYSERİ - Düğünde çıkan kavgada 6 kişi gözaltına alındı

Orman Mühendisliği Bölümü:
1- Anıl AZİZOĞLU
2- Halil DUMAN
3- Hatice KALE

Orman Endüstri Mühendisliği Bölümü:
1- Emel ÇALIK
2- Ozancan Abbas YURTLU
3- Cenk SOYSAL

Peyzaj Mimarlığı Bölümü:
1- Hasan Mert AKDENİZ 
2- Şeyma Sevde SELÇUK
3- Rümeysa UZUNMEHMET

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Bölümü:
1- Alp TURAN
2- Hilal Aslı HATALMIŞ
3- Yasir KARAKUŞ