KTÜ Fen Fakültesi Nazım TERZİOĞLU Amfisinde gerçekleştirilen ödül törenine KTÜ Rektörü Prof. Dr. Hamdullah ÇUVALCI ile birlikte Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Akif CİNEL, Prof. Dr. Halil İbrahim OKUMUŞ ile ödül alan Proje yürütücüleri ve ekipleri katıldı.

KTÜ Rektörü Prof. Dr. Hamdullah ÇUVALCI, ödül töreninde katılımcıları selamlayarak başladığı konuşmasında üniversite yönetimi olarak, üretken araştırmacılara sunulan imkanları hatırlattı. ÇUVALCI, "Üniversitemizin marka değerini arttıran, çıktılarını arttıran proje yürütücülerini ve araştırma ekiplerini tebrik ediyorum. Projeler için gerekli laboratuvar desteğini sağlıyoruz. Bu yıl özellikle 2024'te daha fazla çıktı üretmek, daha fazla proje gerçekleştirmek ve daha fazla yayın yapmak için çaba sarf etmeliyiz" ifadeleriyle konuşmasını tamamladı. Ayrıca, 2022-2023 yılında desteklenen projelerin yürütücülerini ve ekiplerini tebrik etti.

Bilimsel çalışmalarda ve Ar-Ge faaliyetlerinde kullanılmak üzere tasarlanan bu desteklerin önemini vurgulamak amacıyla gerçekleştirilen törende KTÜ Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı, proje yürütücüleri: Prof. Dr. Ömer KARA, Prof. Dr. Temel VAROL, Prof. Dr. Mustafa İMAMOĞLU, Dr. Öğr. Üyesi İhsan ERDİNÇLİ, Doç. Dr. Suna ERSAVAŞ KAVANOZ, Doç. Dr. Önder AYDEMİR, Doç. Dr. Mürsel ŞAHİN, Dr. Öğr. Üyesi Özlem HACIOĞLU, Prof. Dr. Gençağa PÜRÇEK, Prof. Dr. Sevgi KOLAYLI, Prof. Dr. İlhan ALTINOK, Prof. Dr. Mustafa Fehmi TÜRKER, Prof. Dr. Ufuk Kemal ÖZTÜRK, Dr. Öğr. Üyesi Şüle BIYIK BAYRAM, Dr. Öğr. Üyesi Temel SAĞLAM, Ö ğr. Gör. Dr. Memnüne KOKOÇ, Öğr. Gör. Beril DEĞERMENCİ, Öğr. Gör. Sedanur KALYONCU, Doç. Dr. Fatih ERDEMİR, Prof. Dr. Tülay İLHAN NAS, Doç. Dr. ELİF ÖKSÜZ GÜNEŞ, Prof. Dr. Ali CANSU, Prof. Dr. Murat TOPBAŞ, Doç. Dr. Selcen ÇELİK UZUNER, Dr. Öğr. Üyesi Aysel ÖZSABAN, Prof. Dr. Esat GÜMÜŞKAYA bilgisayar, proje ekibine ise tebrik belgesi takdim etti.

Celil Hekimoğlu'ndan sitem: "Bu şehir bu takımın yanında olsaydı..." Celil Hekimoğlu'ndan sitem: "Bu şehir bu takımın yanında olsaydı..."