Şirket sahiplerinin bir hayli ilgi konusu olması gereken bir içerik ile karşınızdayız. Birçok avantaja sahip olan Kurumsal Gmail Hesabı, hayatınızı kolaylaştıracak türden avantajlar içermektedir. Üstelik oldukça da kullanım kolaylığı mevcut bir uygulamadır. Yalnızca uygulama tavsiyesinde bulunmuyor, tüm bunların yanı sıra dilerseniz HTekin Dijital Web Çözüm Hizmetleri olarak Gmail hesabı kurulumunuzu da biz yapıyoruz. Başarılı olmanın yolunun işbirliği ve verimlilikten geçtiğini de unutmamak gerek. Google altyapısı ve güvencesi ile sizlere sunulmaktadır. Sizlere vermiş olduğumuz hizmet yalnızca kurumsal Gmail hesabı açmak değildir. Vermiş olduğumuz hizmetlere göz atmak ve incelemek için muhakkak web sitemizi ziyaret etmelisiniz. Dilerseniz şimdi birlikte bir diğer başlığımızı inceleyelim. 

Kurumsal Gmail Hesabının Avantajları Nelerdir?​​

İçeriğimizin bu kısmında şirketiniz için avantajların oldukça fazla olduğu Kurumsal Gmail Hesabı avantajları nelerdir en detaylı hali ile sizlere aktaracağız. Google Workspace’in önemli ve en çok tercih edilen uygulamalarından olan kurumsal Gmail hesabı size zamandan tasarruf ettirecek. Üstelik bahsetmiş olduğumuz Gmail Workspace fiyat lisansları da bulunmaktadır. Kullanıcı başına aylık 61 tl ile baslayan Gmail Workspace fiyatları lisansları satın almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.   Kurumsal Gmail Hesabı için hemen bizimle iletişime geçerek kurulumu bize bırakın ve ardından Kurumsal Gmail hesabınızın keyfini sürmeye başlayın. Şimdi dilerseniz maddeler halinde anlattığımız avantajları birlikte inceleyelim. 

Avantajları Nelerdir?

Bursa’da Son Dakika Güncel Haberler Bursa’da Son Dakika Güncel Haberler
 • Profesyonel Görünüm: Şirketiniz adına açılan kurumsal Gmail hesabı müşterilerinizin karşısında çok daha profesyonel bir görünüm kazanmanız için sizlere yardımcı olur. 
 • Kolay Ve Basit Yönetim: Google Workspace’in diğer tüm uygulamalarında olduğu gibi Kurumsal Gmail hesabında da kullanım kolaylığı mevcuttur. 
 • Mobil Uyumlu: Mobil cihazından da kolaylıkla giriş yaparak kullanabileceğiniz bir şekilde tasarlanmıştır. Bu yüzden kullandığınız cihazınızdan da kolaylıkla şirketinize gelen maillerinizi yönetebilirsiniz. 
 • Daha İyi Güvenlik: Güvenliğin üst düzeyde olması şirket bilgilerinizin dışarı sızmaması için oldukça önemli bir konu. Kurumsal Gmail hesabında üst düzeyde bir filtreleme mevcuttur. 
 • Etkili İletişim ve Organizasyon: Avantajları saymakla bitmeyen Kurumsal Gmail hesabında etkili arama özelliği ve hızlı yanıt seçenekleri mevcuttur. 
 • Özelleştirme ve Entegrasyon: Kurumsal Gmail hesabınızı Google Workspace’in diğer uygulamaları ile de kolayca entegre edebilirsiniz. Bu şekilde uygulamaları çok daha verimli kullanabilirsiniz. 
 • Yüksek Depolama Kapasitesi: Kurumsal Gmail hesabı Kişisel Gmail hesabına nazaran çok daha fazla depolama alanına sahiptir. Bu şekilde şirketiniz için gelen önemli mailleri kolayca saklayabilirsiniz. 
 • Google Drive Entegrasyonu: Google Drive ile entegre bir çalışma alanı sağlayarak ekstra avantajlardan faydalanabilirsiniz. 

Kurumsal Gmail Hesabı Nasıl Alınır? 

Kurumsal Gmail Hesabını şirketinizdeki tüm çalışanlarınız dahil olmak üzere açtığınızda kullanışlı yapısı, avantajları ve elbette üstün koruma güvenliği açısından endişelerinizi giderecek ve gönül rahatlığı ile şirket yönetmenize olanak sağlayacaktır. Üstelik size sağladığı güvenlik kadar karşı tarafa da güvenilirlik sağlayacaktır. Google Workspace’in diğer uygulamaları ile kolayca entegre edebileceğiniz Kurumsal Gmail hesabınızı başka diğer uygulamalar ile de oldukça kolay bir şekilde entegre edebilirsiniz. Dilerseniz şimdi birlikte maddeler halindeki adımlarımızı birlikte inceleyelim.

 • Google Workspace Hesabı Oluşturma: Kurumsal Gmail hesabı oluşturabilmek için öncelikle Google Workspace hesabına sahip olmanız gerekiyor. Google Workspace hesabı oluşturabilmek için size bıraktığımız workspace.google.com link üzerinden kolaylıkla hesabınızı oluşturabilirsiniz. 
 • Domain Adı Ekleme: Bahsettiğimiz Google Workspace hesabını oluşturmanızın ardından işletmenize ait olan alan adını oluşturmanız gerekmektedir. 
 • Gmail Hesaplarını Yönetme: Google Workspace hesabı oluşturduktan sonra açmış olduğunuz tüm kurumsal Gmail hesaplarını yönetmek için “kullanıcılar” bölümüne tıklayarak dilediğiniz gibi işlem yönetimini yapabilirsiniz. 
 • Google Workspace Diğer Özellikleri Kullanma: İşletmenizin organizasyonunu ve iletişimini daha çok etkili hale kurumsal Gmail hesabı ile getirebilirsiniz. 

Sonuç

Şirketiniz için en iyisini düşündüğünüzün farkındayız. Bizlerde şirket için en iyisini size tavsiye ederek HTekin BT Hizmetleri ailesi olarak yanınızdayız. Sizin için en iyi hizmeti son derece profesyonel ve işimize büyük bir aşk duyarak yapıyoruz. Çok daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.