Trabzonspor'da Hamsik belirsizliği! Bjelica böyle yanıt verdi... Trabzonspor'da Hamsik belirsizliği! Bjelica böyle yanıt verdi...

61SAAT SPOR SERVİSİ

A Spor ekranlarında Trabzonspor’da yaşanan son gelişmeleri yorumlayan Ulaş Özdemir bordo mavili takımın Gaziantep FK’dan yeni transferi Lazar Markovic’e değindi.

Özdemir açıklamalarında, ‘’Lazar Markovic kötü bir oyuncu değil ama tam olarak Trabzonspor’un ihtiyacını karşılayabilir mi bunu bir görmek lazım. Trabzonspor’un şu an en büyük eksikliği bir sağ kanat. Sağ kanattan halen oyunu kuramama ve oradan oyun oluşturamama gibi problemler yaşıyor. Bunu Abdülkadir Ömür, Trezeguet ve Maxı Gomez ile çözemiyorsunuz. Oraya orijinal bir sağ kanat oyuncusu gerekiyor. Lazar Markovic santrafor bölgesinde oynayan ama sağ kanat bölgesinde de iyi işleyen bir oyuncu. Trabzonspor için şu an oyuna ne derece katkı sağlayabileceğinden emin değilim. Mart ayı içerisinde Edin Visca’nın döneceğine yönelik bilgi var. Visca’nın dönüşü Trabzonspor’un o kanatta oyun kurulumuna ciddi anlamda katkı sağlayacaktır. Sadece kanat olarak bakmıyorum. Visca’nın savunma yönü de güçlü. Visca sakatlıktan dönerek iki maç oynadığı dönemde bile savunma yönünü görmüş olduk.’’ ifadelerine yer verdi.