Lida Selülit Jeli; cilt tarafından kolayca emilmesi ve hoş bir kokuya sahip olması sayesinde sıkça tercih edilir. Aynı zamanda cildi nemlendirdiği ve rahatlattığı için de kullanılır. Lida Selülit Jeli, vücutta istenmeyen doku görünümünün giderilmesinde kullanılır. Jel yapısı sayesinde sıkılaşmayı sağladığı için selülit tedavisine yardımcı olur. Cildinin eskisi gibi esnek olmadığını gözlemleyenler ve pürüzlü cilt dokusundan rahatsız olanlar ‘’Lida Selülit Jeli Nedir?’’ sorusunun cevabını merak eder. Lida Selülit Jeli düzenli kullanımda en etkili selülit kremlerinden biridir. Kolay sürülebilen formu sayesinde cilt üzerinde her yere yayılarak kremden maksimum bir etki görülmesini sağlar.

Kağıt geri dönüşümü nasıl yapılır? Kağıt geri dönüşümü nasıl yapılır?

Lida Selülit Jelinin Özelikleri

Cildinizi sıkılaştırarak formda bir görünüm kazandırmanın en etkili yollarından biri medikal ürünlerle cildi desteklemektir. Lida Gel; düzenli kullanım ve doğru uygulama ile derideki selülit görünümünün azalmasına yardımcı olur. Krem içeriği sayesinde ciltte oluşmuş pürüzlerin giderilmesinde spor, sağlıklı beslenme gibi uygulamalara destekleyici olarak kullanılır. Yürüyüş, koşu vb. çalışmalardan önce ihtiyaç duyulan bölgelere bolca sürülerek kullanılması önerilir. Jelin içerisinde bulunan bileşenler ve yapısı sayesinde cilt üzerinde etkin sonuçlar ortaya çıkar. Selülit derece tipine göre kullanım sıklığının belirlenmesi Lida Selülit Jeli’nin etkilerinin görülebilmesi açısından önemlidir.

YAZI İÇİ GÖRSEL

Lida Selülit Jeli Selülit Jelinin Faydaları

Lida Selülit Jeli, deri üzerinde çeşitli sebeplerle meydana gelmiş estetik probleminin ortadan kalkması için kullanılır. Özellikle bacak, alt karın, göğüs gibi bölgelerde görülen selülit, selülit kremleri ile desteklenerek sağlıklı bir görünüme kavuşulmasını sağlar. Cilt üzerindeki bu dokusal tahribatın giderilmesini sağlayan Lida Jel’in diğer faydaları şu şekilde sıralanabilir:

• İçeriğindeki; A vitamini, Omega 3 ve Kalsiyum sayesinde cildi ölü derilerden arındırır.

• Jel formu sayesinde sıkılaşmaya etki ederek cildin elastikiyetinin artmasına yardımcı olur.

• Spor vb. hareketli aktiviteler öncesinde sürüldüğünde yağ yakımına destekleyici bir etkisi görülür.

• Kese veya kuru fırçalama gibi bir uygulama ile kullanıldığında kan akışını da hızlandırır.

• Lida Selülit Jeli selülit jel aynı zamanda sürülen bölgelerdeki şişliği alarak da vücudun rahatlamasına etki eder.