Lösemi ve Engelli Gönüllüleri Derneği Başkanı Çakır’dan”Dünya Engelliler Günü Mesajı”

Çakır mesajında ;Tohum toprağın bağrına, engelli birey de topluma emanettir.

Sevgi, dayanışma ve empati ile engelsiz bir yaşamı hep birlikte inşa edeceğiz.

Birbirimizi anladığımız her an, bir engeli daha yıkar ve yaşamı herkes için huzurlu kılarız. Bugün farkındalık günü, kutlama değil engellilerin yaşadığı sorunları farkında olmanız gerekiyor.

Engeller engelliler için engel değil, engelliler için en büyük engel biziz.

ÇAKIR’DAN BAŞKAN ZORLUOĞLU’NA TEŞEKKÜR 

Çakır;Engelli bireylerimiz için Trabzon’da hayata geçirmiş  olduğu “Engelsiz Akademi” için ,Türkiye'de örnek gösterilen Engelsiz Ulaşım için,Engelli bireylere engelsiz taksi hizmeti için ,sağladığı akülü aküsüz araçlar için ve daha birçok hizmet için Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanım Murat Zorluoğlu ve ekibine teşekkür ediyorum. Çakır ayrıca Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’e de teşekkür etti. 

ÇAKIR;BAŞKAN GENÇ'E TEŞEKKÜR ETTİ 
Lösemi ve Engelli Gönüllüleri Derneğimizinde içinde bulunduğu Mağmat Boğazında Engelli Kardeşlerimizi ve Ailelerini mutlu eden verdiği sözü tutarak kısa bir zamanda hayata geçirilen “En Mutlu Köy”Projesini ,Lösemi ve Engelli Gönüllüleri Derneğimizinde aralarında olduğu "Engelsiz İşetişim Merkezini" yaptırıp Engelli kardeşlerimize tahsis eden  Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç'e ve ekibine LEGDER Ailesi adına teşekkür ederim

Bursa'da deniz suyu renk değiştirdi! Bursa'da deniz suyu renk değiştirdi!

Çakır ,ayrıca Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün’e de Sürmene’yi Engelli Özel çocuklarımız için eğitim üssü yaptığı için Lösemi ve Engelli Gönüllüleri Derneği Adına Teşekkür ediyorum.