Teknolojik gelişimlere ayak uydurmak çok önemlidir. Bu sebeple tüm firmalar Twitter, Instagram gibi sosyal medya siteleri üzerinden müşterileriyle diyalog halinde olmaya başladı. Tabii ki bu platformlar sadece iletişim için değil, aynı zamanda yeni potansiyel müşterilere ulaşmak adına reklam yapılabilecek yerlerdir.

Yeni Markalar Sosyal Medyada Nasıl Davranmalı?

Geçmişi olan işletme ya da markaların sabit müşterileri nedeniyle sosyal medya platformlarında takipçi kitlesi oluşturması çok zor değil. Ancak henüz yeni bir markaya sahipseniz maalesef çevrenizi takip etmesi için ikna etmek her zaman yeterli olmayabilir. Bu durumda bütçeniz yeterliyle reklamlarla belirli bir kitle oluşturabilirsiniz. Fakat yeni bir sosyal medya hesabın açtığınızda bunun takipçi sayısı sıfır olacaktır. Bu da sizin profilinizi gören kişilerin gerçek bir hesap mı yoksa sadece başkalarının hareketlerine bakmak için kullanılan bir araç mı olduğunu konusunda kararsızlık yaşayabilirler. Bu nedenle yeni bir profil açtığımızda az miktarda da olsa instagram takipçi satın al hizmetlerinden yararlanmak mantıklı bir başlangıç olarak tercih ediliyor. Hali hazırda 1000 takipçisi olan bir hesabı insanlar daha kolay şekilde takip edebiliyorlar. Bu şekilde reklamlarınızın performansı çok daha yüksek olacaktır. Ancak önemli bir konu vardır ki bu da nereden takipçi satın alacağınızdır. Bazı siteler amatör olarak kurulmuştur. Vergisiz şekilde kazanç sağlarlar ve genellikle yaş grupları çok düşük tecrübesi kişiler tarafından yönetilmektedirler. Bu siteler çok ucuz takipçi sattığını iddia eder ancak ilk insagram güncellemesinde bütün takipçileriniz silinir ve üzücü bir durum yaşanır.

Hangi Sitelerden Güvenilir Şekilde Takipçi Satın Alınır?

Öncelikle her gün yeni bir takipçi hizmeti veren site açılıyor dersek yalan söylemeyiz. Bunların kimisi gerçekten bu hizmeti sağlayabiliyorken büyük bir çoğunluğu da insanların iyi niyetini suistimal etmek üzerine kurulmuştur. Hizmet sözleşmelerine, azalan takipçilerden sorumlu değiliz gibi yazılar yazarak kendilerini korurlar. Ancak bu durum tabii ki etik değildir. Takipçi satın alacağınız site profesyonel olmalıdır. Her ne kadar instagram, twitter gibi siteler ücretsiz olarak hizmet verse ya da yeni bir hesap kolay şekilde açılabilse de özellikle iştletmeler ve markalar için istikrar da önemlidir. Bu nedenle sosyal medya hizmetleri için Takipci.com.tr gibi kurumsal firmalar tercih edilmesi zorunluluktur diyebiliriz. Bu site gibi kurumsal firmalardan dilerseniz kredi kartınızla veya havale ile kolayca instagram takipçi satın alabilirsiniz. Günün tüm saatlerinde bu işlemi yapabilir, canlı destek aplikasyonu vasıtasıyla yardım alabilirsiniz.

Instagram Takipçi Satın Aldığımda Beğenilerim Artacak Mı?

Instagram takipçileri profilinizi takip etmeye başladığında çok az bir miktarda etkileşim sağlayabilirsiniz ancak genellikle yeterli dönüş sağlananamaktadır. Bu sebeple özellikle kurumsal firmalar tarafından instagram otomatik beğeni hizmetleri tercih edilmektedir. Aylık 50 tl gibi ücretler ödeyerek paylaşacağınız tüm fotoğraf ve videoların robot ya da aktif hesaplar tarafından otomatik olarak beğenilmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde profiliniz daha aktif görünür ve gerçekten beğenebilecek kişiler rahat şekilde etkileşim katabilirler.

Pekala, Twitter Takipçi Satın Alınabiliyor Mu?

Aynı instagram'da olduğu için bir diğer popüler sosyal medya uygulaması olan Twitter platformu için de kaliteli ve ucuz şekilde gerçek Türk aktif takipçi satın almanız mümkündür. Yine aynı siteden https://www.takipci.com.tr/twitter/ bölümüne girerek kolayca istediğiniz paketi oluşturup ödeme yaptıktan sonra profilinizi yenileyerek takipçilerinizin hızlı şekilde profilinizi nasıl takip ettiğini görebilirsiniz. Yazıda belittiğimiz şekilde twitter ve instagram takipçi satın alıp, sonrasında beğeni paketleriyle destekleyerek kolay şekilde markanızı sosyal medyaya hazırlayabilirsiniz. Bildiğiniz gibi artık tüm firmalar bu tarz platformlara yüksek önem veriyor. Siz de geç kalmayın ve markanız için sosyal medyaya önem verin.