Grubun Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hüseyin Bozkurt, “İstanbul Ataköy'de çağdaş bir hastaneyle karşınızdayız. Medicana Ataköy, İstanbul'un seçkin bölgelerinden birinde konumlanıyor. 

İstanbul Avrupa Yakası'ndaki bu yeni yatırımımızı büyük bir heyecanla tanıtıyoruz. Medicana Ataköy, konumu, modern tasarımı, uzman kadrosu ve son teknolojiyle uluslararası bir sağlık merkezi olma potansiyeline sahip. Amacımız, herkese en üst düzeyde sağlık hizmeti sunmak” dedi.

Airport Transfer ile Güvenli Transfer Deneyimi Airport Transfer ile Güvenli Transfer Deneyimi

1992'de temelleri atılan ve 10 binin üzerinde personeliyle Türkiye genelinde hizmet veren Medicana Sağlık Grubu, İstanbul Avrupa Yakası'nda Medicana Ataköy Hastanesi'ni hayata geçirdi. Türkiye'nin dört bir yanında, uluslararası standartlarda sağlık hizmetleriyle tanınan grup, yeni hastanesiyle hem İstanbul'lulara hem de yurt dışından gelenlere çağdaş bir ortamda hizmet sunmayı hedefliyor. Medicana Ataköy, SGK işbirliğiyle daha geniş bir hasta kitlesine hitap etmeyi amaçlıyor.

Dr. Hüseyin Bozkurt, Medicana Ataköy hakkında şunları belirtti: “Medicana Sağlık Grubu olarak, Cumhuriyetimizin 100. yılında sağlık alanında üç yeni adım atmaktan mutluluk duyuyoruz. İstanbul Ataköy'de yeni birimimizi faaliyete geçirdik. Yakın zamanda Zincirlikuyu'da da yeni bir birim açmayı düşünüyoruz. Yurt dışında ise Bosna'ya yatırım yaptık. Geniş kapsamlı sağlık hizmeti sunma vizyonumuzla, ekonomimize sağladığımız katkıyı gururla vurgulamak istiyorum.”