Okul bahçesinde yapılan törene Okul Müdürü Güçlü Yılmaz, müdür yardımcısı ve 8’inci sınıflar sorumlusu Murat Ali Şahin, yöneticiler, öğretmenler, öğrenciler ve aileleri katıldı. 

Çalışmak için gelmişti... Karadeniz'de yürek burkan ölüm! Çalışmak için gelmişti... Karadeniz'de yürek burkan ölüm!

Törende konuşan okul müdürü Güçlü Yılmaz “Bu seviyeye gelmenizde sizlere rehberlik eden tüm öğretmenlerime ve sizleri her zaman destekleyen, cesaretlendiren ve yanınızda olan ailelerinize sonsuz teşekkür ediyorum. Onlar olmadan bu başarı olmazdı. Sizler geleceğimizin teminatı, yarınlarımızın aydınlık yüzlerisiniz. Bu mezuniyet sizin için yeni bir başlangıcın işaretidir” dedi. 

8’inci sınıf öğrencilerinin tüm sorunları ile yıl boyunca ilgilenen, Onlara her konuda yardımcı olmaya çalışan ve büyük emek sarf eden sorumlu müdür yardımcısı Murat Ali Şahin de yaptığı konuşmada en büyük yükün mesuliyet yükü olduğunu belirterek, “Tüm kızgınlıklarımızın, sevinçlerimizin ve uğraşlarımızın bu yükün altında ezilmemek adına olduğunu hepinize bir kez daha hatırlatıyorum.  Bugün bu gayretlerimizin boşa gitmediğini görmekten de ayrıca büyük mutluluk duyuyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından tüm 8’inci sınıfların sınıf öğretmenlerine ve sorumlu müdür yardımcısı Murat Ali Şahin’e okul müdürü Güçlü Yılmaz tarafından birer plaket takdim edildi. Ardından tüm sınıflar teker teker seçtikleri özel şarkılarla alana gelerek sınıf pozu verdiler ve keplerini havaya atarak mezuniyetlerini kutladılar.

61SAAT HABER MERKEZİ

Editör: Çağrı Aktaş