Tüp mide ameliyatı midenin belli bir kısmının alınarak işlem yapılması ile oluşan tedaviye denilmektedir. Obezite ile uzun süre uğraşıp yapılmış tedavilerde ve uygulanan diyet programları ile kilo vermeyi başaramayan hastalar için cerrahi işlemlerle tedavi yapılmaktadır. Tüp mide Mersin Güvenli bir tedavi ile hastalara uygulanmaktadır. Kısa süre içerisinde hızlı bir iyileşme sağlanmaktadır. Başarı oranı tüp mide ameliyatlarında oldukça yüksektir.

Yapılacak mide ameliyatı hastaların Yaşam kalitesini olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Ameliyattan sonra da hastalar yaşamlarına kolay bir şekilde devam edebilmektedir. Ameliyattan sonra gerekli kontroller düzenli bir şekilde yapılarak kilo verme aşamasının daha sağlıklı bir şekilde tamamlanması sağlanmaktadır. Ameliyatı yapan doktorun izlenimlerine göre hastaların 2 veya 4 gün gözlem altında kalması istenebilmektedir.

Obezite Ameliyatları 

Türkiye Saç Ekim Hizmeti Nasıl Alınır? Türkiye Saç Ekim Hizmeti Nasıl Alınır?

Mersin obezite ameliyat hastaların daha kaliteli ve daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri için yıllardır tecrübeli kadrosu ile birlikte obezite hastalarına hizmet vermektedir. Yaptıkları mide ameliyatları sayesinde hastaların kısa süre içerisinde sağlıklı bir şekilde kilo vermeleri sağlanmaktadır. Mide balonu Mersin ile obezite yüzünden ek olarak hastalık gelişmiş olan kişilerde de rahatlıkla yapılarak tedavi edilmeleri sağlanmaktadır.

Obezite cerrahisi Mersin seçenekleriyle kişilere ameliyatla ya da ameliyatsız bir şekilde tedavi yöntemleri sunulmaktadır. Kişilerin vücut kitle indeksi, kronik herhangi bir hastalığının olup olmaması ve obezite ile birlikte başka hastalıkların da gelişip gelişmesine göre tedavi yöntemleri belirlenmektedir.