Trabzonspor'da gözler Onuachu ve Trezeguet'e döndü Trabzonspor'da gözler Onuachu ve Trezeguet'e döndü

Milli maçı yorumlayan KuzeyAnadolu.net Trabzonspor Muhabiri Hasan Tüncel ve Sabah Gazetesi Trabzonspor Muhabiri Yunus Emre Sel, dikkat çeken ifadeler kullandı. 

Yunus Emre Sel, “2 hazırlık maçı daha oynayacak. Bakalım Montella buna çözüm bulacak mı? Ağır ve şok bir mağlubiyet oldu. Bireysel anlamda performansları çok kötü isimler vardı. Buna Uğurcan’ı da eklersin, Salih’i de eklersin. Genel olarak çok isim eklersin ama çok ciddi bir hayal kırıklığı” dedi. 
Montella’nın, Eren Elmalı’ya İade-i İtibar yapması gerektiğini söyleyen Tüncel, “Ben Eren Elmalı penceresinden bakmak istiyorum. Sürekli bir defans zafiyetlerinin, kademe hatalarını görüyoruz. Montella’nın burada Cenk Özkaçar üzerinde ısrarının ona ne kadar pahalıya patladığını gördük. Milli takımın bir sol bek havuzu vardır. Eğer sen buradaki oyuncuları değil de devşirme oyuncuları buraya katarsan ayıp etmiş olursun. Bence Montella, Eren Elmalı’ya net şekilde ayıp etti. 6 – 1 kolay skor değil. Eren’e bence Montella’nın iade-i itibar yapması lazım. Eren’i tekrar geri çağırması gerekiyor. Dün bir çok yorumcu da Eren nerede diye sordu. Sol bek oyuncusu yok takımda. Mantıken baktığında gariplik olmuyor mu? Stoperden sol bek yaratmaya çalışıyorsun. 
Montella’ da bu furyaya katıldı” diye konuştu. 
Yunus Emre Sel ise, “2 hazırlık maçı daha var. Değişim yapacaktır. Abdülkadir Bardakçı, Ahmet Can Kaplan bence ideal stoper tandeminde yer bulacak isimler. Orada stoperde de çok ciddi zaaflar vardı” dedi.