NFT pazarında her geçen gün çok önemli gelişmeler yaşanıyor. Dünyada yaşanan ekonomik kriz Kripto para piyasaları ile birlikte NFT pazarını yakından etkiliyor olsa da teknolojinin önlenemez gelişmesi ile birlikte dünyaca ünlü markalar ve dünyaca ünlü isimler NFT pazarına bir bir giriş yapıyor. NFT pazarında her bir NFT’nin değerinde düşüş yaşanıyor olsana pazara karşı olan ilgi sürekli olarak artış gösteriyor.  Ekonominin düzelmesi ile birlikte NFT değerlerinde de önlenemez bir yükseliş bekleniyor.

NFT pazarın ünlü markaların ve ünlü isimlerin yakın markajında. Her gün yeni bir markanın ve yeni bir ünlünün bu pazara giriş yaptı haberleri piyasada yer alıyor. NFT pazarı hakkında yaşanan en önemli gelişmeler @CryptosGemsCom platformunda meraklıları için yayınlanıyor. 

Dünyaca ünlü markaların ve isimlerin NFT pazarına attıkları adımlar şöyle açıklanıyor;

Ünlü lüks giyim markası Prada NFT koleksiyonunu piyasaya sürüyor

Dünyanın en önemli giyim markalarından birisi olan İtalya'nın lüks moda markası Prada 2020 2 Haziran itibari ile NFT koleksiyonunu satışa sunuyor. Yapılan bu özel çalışmada Prada markasının 2019 yılında başlatılan ve sınırlı sayıda üretilen Bazı özel ürünleri NFT piyasasında yer almaya hazırlanıyor. Her ayın ilk perşembe günü bu özel ürünler NFT piyasasında satışa sunulacak. Marka tarafından satışa sunulacak olan NFT’lerin sahiplerine çeşitli ayrıcalıklar sunulacağı belirtiliyor.

Dünyaca ünlü şarkıcı Kanye West NFT koleksiyonları için başvuru yaptı

Dünyaca ünlü sanatçı Kanye West NFT için 17 farklı ticari marka başvurusunda bulunduğu.  2022 yılı mayıs ayında yapılan bu başvurular blockchain tabanlı NFT’leri ve token’ları içeriyor. Yapılan bu başvurularda dikkat çeken en önemli özellik başvuruların 1B bazında yapılmış olması. 1B bazında yapılan marka başvurularında bu bankaları ne zaman kullanılacağı belirsizlik gösteriyor ve bugün tescil edilen bu markaların gelecekte herhangi bir gün kullanılmak istendiği biliniyor.

Basketbolun dev ismi Magic Johnson NFT koleksiyonunu hazırlıyor

NFT Pazarında son günlerde basketbolun dev ismi Magic Johnson tarafından tanıtılan bir NFT serisi yer alıyor.  Dijital sanat pazarına giren ünlü sporcu 7 Haziran'da kendi kariyerinden efsanevi yanları sergileyeceği bir NFT koleksiyonu satışa sunuyor. Twitter hesabından bunu duyuran efsane sporcunun hayranları bu koleksiyonu büyük bir merakla bekliyor.

Koleksiyon hakkında önemli detaylar ve satın almak yöntemleri hakkında en geniş bilgilendirmeler için Cryptos Gems platformunu takibe alabilirsiniz. Tüm markaların ve ünlülerin NFT yatırım bilgileri burada yer almaktadır.

Burak Özçivit NFT pazarına giriş yapıyor

Burak Özçivit blockchain girişimcisi Mikail Emre Çalışkan ile birlikte ortak bir şekilde NFT piyasasına giriş yapıyor. Tamamı 9977 parçadan oluşan ve Kong Warriors Fight Club isimli bir NFT koleksiyonu genç oyuncu tarafından piyasaya sürülüyor. Proje kapsamında NFT sahiplerine VIP ayrıcalıklar sunduğu belirtiliyor.

İnstagram Garantili Takipçi Satın Alma Sitesi İnstagram Garantili Takipçi Satın Alma Sitesi

Robot Sophia NFT koleksiyonunu piyasaya sürdü

Dünyanın en önemli teknolojik adamlarından birisi olan Robot Sophia Baby Singularities isimli NFT’sini satışa sundu.  Dünyanın vatandaşlık kazanan ilk robotu olan bu teknoloji dehası NFT projesinde sanatçı Percy Lau ile bir iş birliği yaparak koleksiyon oluşturuldu. Sana şimdiden bu koleksiyonu milyonlarca satış yaptığı bilgisi yer alıyor.

Tüm dünyada NFT pazarına karşı yoğun bir ilgi gözlemleniyor. Bu gelişimler ile birlikte sizde bu pazarda yer alabilmek için ne tür aşamalardan geçmeniz gerektiğini merak ediyorsanız CryptosGemsCom platformunu rehber olarak kullanabilirsiniz. Bu platformda NFT pazarı hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar en güncel şekilde sizlere sunuluyor.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR