Bayramın ilk gününde gerçekleşen ziyaretler kapsamında Of Devlet Hastanesi, ilçe protokol üyelerini ağırladı. Ziyarete Of Kaymakamı Yiğit Yaşar Demirer, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Of İlçe Sağlık Müdürü Dr. Barış Çağlar ve birçok kurum amirinin katıldığı bildirildi.

Hastane personeli ve yatan hastalar, protokol üyeleri tarafından tek tek ziyaret edilerek bayram tebrikleri iletildi. Bu özel gün, hastane çalışanları ve hastalar için bir moral kaynağı oldu. Hastane Başhekimi Op. Dr. Şaban Uysal ve ekibi tarafından karşılanan ilçe protokolü, hastane çalışanlarına ve hastalara verilen desteği pekiştirdi.

WhatsApp Image 2024-04-13 at 13.25.36 (1)

Başhekim Uysal, ziyaretin önemini vurgulayarak, "İlçe Kaymakamımız, belediye başkanımız ve ilçemiz protokol üyelerinin gerçekleştirdiği bu anlamlı ziyaret, bizleri son derece mutlu etmiştir. Bu ziyaret, bizlere ve personelimize büyük bir motivasyon kaynağı olup, hasta ve hasta yakınlarına da büyük bir moral olmuştur" dedi. Dr. Uysal, Ramazan ve Kurban Bayramlarında yapılan bu ziyaretlerin, ilçede kurumlar arası diyalog ve dayanışmayı artırarak iletişimin ve birlikte çalışma ruhunun güçlenmesine büyük katkı sağladığını belirtti.

Trabzon’da Ukrayna bandıralı römorkör ve vinç platformu dikkat çekti, gerçek sonra ortaya çıktı Trabzon’da Ukrayna bandıralı römorkör ve vinç platformu dikkat çekti, gerçek sonra ortaya çıktı

Ziyaret, çay ikramı ve bayram sohbeti ile sona erdi. Bu samimi ortamda gerçekleştirilen sohbetler, ilçe sakinleri arasında dayanışmayı pekiştirdi. Başhekim son olarak, bu anlamlı bayramlaşma ziyaretinden dolayı Kaymakam Demirer, Belediye Başkanı Sarıalioğlu ve tüm ilçe protokol üyelerine teşekkürlerini ve şükranlarını sundu.

Haber - Adnan Ramoğlu