Türkiye'de okullar tatil edildi! Türkiye'de okullar tatil edildi!

Misafirlerinizi ve müşterilerinizi şık bir ofiste şik bir ofis mobilyaları ile ağırlamak sizin ve şirketiniz için katma değerdir. Ofis ve büro mobilyalarının estetiğine, ihtişamına ve işlevselliğine öncelik veren firmamız, mekana değer katan benzersiz tasarımların altına imzasını atıyor. Klasik ofis mobilya takımları ile prestijinizi artırırken aynı zamanda şirketiniz için katma değer yaratırsınız.

Makam Takımları

Mükemmel Ofis dekorasyonunu yaratmak için tercih ettiğiniz klasik ofis mobilyalarından olan makam takımları  sizin için doğru seçimdir. Lüks ve göz alıcı bir ofis tasarımı, ofis alanı, çalışma odası oluşturmak için, ilk adımların başında klasik makam takımları seçeceksiniz. Ofis mobilya takımları hizmetinin yanı sıra ofis dekorasyonunda anahtar teslimi projeler imzalayan firmamız, birinci sınıf VIP ofis ve büro mobilyaları üretmektedir. Tamamen doğal ahşaptan elle yapılan klasik ofis mobilya takımları, odaya bağlı olarak istenilen renk ve boyut seçenekleriyle üretilebilir. Deneyimli mimari kadrosu ile lüks ve kullanışlı ofisler tasarlayan ve müşterilerine sunan, kullanıcının tüm ihtiyaçlarını karşılayan ve muhteşem görünümüyle insanları etkileyen makam takımları yaratıyor.

Yönetici Takımları

İş yerinde ofislerine gelen misafirlerini görkemli ve zarif bir alanda ağırlamak isteyen patronlar için tasarlanan klasik ofis mobilya takımı, harika görünümleriyle size ve alanınıza önemli bir prestij kazandırıyor. Lüks ofis alanı setleri genellikle bir masa takımları, yönetici takımları, kütüphane, sehpa ve kanepe takımlarından oluşur. Talep üzerine misafir koltukları ve ofis koltukları da eklenebilir. Temsili ofis projelerinde, oda için özel olarak istenilen renk ve boyutta üretilen klasik ofis alanı setleri doğal ahşaptan elle yapılır. Talep üzerine hakiki deri veya kumaşla kaplanmış ofis koltukları, yönetici takımları hem ergonomi hem de iddialı bir yapıya sahiptir.

 • Özellikle uzun çalışma saatleri sırasında kullanıcıya ortopedik konfor sağlayan ofis koltukları, birinci sınıf ergonomi döşeme malzemeleriyle kaplanmıştır.
 • Ofis mobilyaları bir set olarak satışa sunulsa da, genellikle odaya özgü boyutlarda üretile bilirler.
 • Ofis alanı için sıklıkla tercih edilen ahşap duvar panelleri, odanın genel dekorasyonuna göre de üretilebilir.

Personel Takımları

Personel takımları ofis dekorasyonunda işlevsellik ve rahatlığa öncelik verir. Mekanın her noktasını en iyi şekilde değerlendiren tasarımlar üreten firmamız ofis mobilyalarında yıllara meydan okuyan dayanıklılığa sahip birinci sınıf malzemeler kullanıyor. Ofis dekorasyonunda, personel takımları, yönetici takımları, makam takımları, lüks ofislerde, çalışma masalarında, dosya dolaplarında, bekleme koltuklarında, misafir koltuklarında, ofis koltuklarında estetik ve kaliteyi bir araya getiriyor.

 Ofis Mobilya Takımı

 • Özel olarak üretilmiş klasik ofis mobilya takımı ile alanı en iyi şekilde kullandınız ve hayallerinizdeki tasarımı odada gördünüz. Dünyanızı lüks ofis dekorasyonlarında yansıtan mükemmel tasarımlar sunarız. 
 • Ofis mobilya takımı, yönetici takımları ve personel takımları, endüstriden bağımsız şirketler tarafından yönetici ofislerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış yönetici odası ofis mobilyalarıdır.
 • Yönetici takımları, yöneticilerin asaletini ve ciddiyetini yansıtan güzel bir görünüme sahip şık, muhteşem ve modern bir yapıda tasarlanmıştır.
 • Vücut yapısını destekleyen uzun süreli oturma nedeniyle ortaya çıkabilecek rahatsızlığı önlemek için ergonomik bir yapıda üretilirler.
 • Ofis sahipleri, bürokratlar, şirket sahipleri ve yöneticiler tarafından çok tercih edilirler.

Makam Masaları

Makama masaları, yapılarında sağlam ve dayanıklı olmak için yüksek kaliteli teknik ekipman ve metal bileşenlerle üretilmektedir. Ölenlerin ofislerinde vazgeçilmez ofis mobilya arasında yer alan ofis mobilyalarıdır. Güzel ve renkli özel tasarımlarla ofis mobilya takımı setleri siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuldu. Sektör ve şirket büyüklüğü ne olursa olsun, sitemizde her yer için uygun çeşitler bulunmaktadır. Kişisel ofisinizde veya holding ofisinizde kullanabileceğiniz ofis mobilyaları modellerimiz var.

Modern Ofis Mobilyaları

 • Yöneticiler için modern ofis mobilyaları setlerimiz, tüm küçük ve büyük şirketlerde patron ve yönetici statüsündeki ofis çalışma alanlarında da kullanılabilen ofis mobilyalarıdır.
 • Her statüye ve endüstriye uygun ofis mobilya takımı modelleri vardır, ancak sadece ofislerde ve işletmelerde değil, hemen hemen her yerde kullanılabilecek mobilyalar vardır. 
 • Makam takımları, ekipler halinde üretilen mobilyalardır. Takımlar genellikle bir yönetici takımları, ofis takımları, makam takımlarında yardımcı amaçlar için de kullanılan yan masa modüllerinden oluşur.
 • Bazı modellerde etajer ayrı bir modül olarak sunulurken, bazı setlerde tek parça olarak sunulmaktadır.