2022-2023 eğitim öğretim yılının 2. döneminde eğitim hayatına başlayan Of Bilim Sanat Merkezi bu yıl ilk sergisini açtı. Yeni bir eğitim kurumu olmasına rağmen öğrencilerin yıl boyunca ortaya koydukları etkili eserler ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Kurumun koridorunda açılan serginin açılış kurdelesini Of Kaymakamı Yiğit Yaşar Demirer ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ile birlikte kesti. Kaymakam Demirer ve beraberindekiler bütün stantları gezerek öğrencilerden ortaya koydukları eserler hakkında bilgi aldı.
 
Sergiyi ve eserleri çok beğendiğini belirten Of Kaymakamı Yiğit Yaşar Demirer sergiyle ilgili olarak; “Of’umuzun yeni ve önemli bir eğitim kurumunda kısa zamanda ortaya konan eserleri gerçekten çok beğendim. Emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Gelecek yıllarda çok daha kaliteli ve ülkemizin geleceğinde söz sahibi olacak eserler ortaya konulacağına inanıyorum. Bundan sonraki çalışmalarınızda üstün başarılar diliyorum.” dedi.
 
Of Bilim Sanat Merkezi Müdürü İsmail Kurt da katılımları nedeniyle Kaymakam Demirer ve beraberindekilere teşekkür ederek, bundan sonra da daha güzel çalışmalara yapacaklarını belirtti.
 
Of Bilim Sanat Merkezi sergi açılışına Of Kaymakamı Yiğit Yaşar Demirer, Of Belediye Başkan Vekili Oktay Ulusoy, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Şube Müdürü Hasan Tekke, Kurum Müdürü İsmail Kurt, okul müdürleri öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.

Trabzon'da tarihi eserleri inceleyerek kitaba döktüler Trabzon'da tarihi eserleri inceleyerek kitaba döktüler

HABER-ADNAN RAMOĞLU