Milli Eğitim Bakanlığı ve Gençlik Spor Bakanlığı arasında imzalanan işbirliği protokolleri kapsamında Of'ta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü arasında öğrencilere yönelik yapılacak çalışmalar için 2023-2024 eğitim öğretim yılı planlama toplantısı yapıldı.İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Özcan Demirel'in başkanlığında bir toplantı tertip edildi. Şube Müdürü Hasan Tekke, Spor Uzmanı Hamdi Alkan ve Beden Eğitimi öğretmenlerin katıldığı toplantıda bir yıl içinde yapılacak çalışmalar için beyin fırtınası yapılarak kararlar alındı.
 
Toplantının açılışında konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu," Toplantımızın hayırlı olmasını diliyorum. İlçe Gençlik ve Spor Müdürümüz Özcan Demirel beyle çok uyumlu çalışarak geleceğimizin teminatı olan yavrularımız için gayretlerinden ve yapmış olduğu projeler için teşekkür ediyorum. Bu yıl yapacağımız spor etkinliklerinin yanında cumhuriyetimizin 100. yılı için çok güzel ve coşkulu bir kutlama programı için sizlerin katkısını bekliyoruz. İnşallah bu yıl da İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğümüzle birlikte geçmiş yıllarda yürüttüğümüz projelerimize devam edeceğiz. Böylece öğrencilerimizi çift kanatlı kuş gibi da yetiştirmiş olacağız. Topluma sağlıklı, mutlu kendine güvenen, ülkesi ve milleti için fedakârlık yapacak bireyleri hep birlikte yetişirmiş olacağız inşallah. Hepinize sağlıklı, mutlu ve başarılı bir eğitim, öğretim yılı diliyorum. " diyerek düşüncelerini ifade etti.

Of İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Özcan Demirel de yaptığı ; " Ben de toplantımızın hayırlara vesile olmasını dilerken yeni eğitim, öğretim yılının kazasız ve başaralı geçmesini temenni ediyorum. Her yıl olduğu gibi bu yıl da eğitim camiamızla ortak projelerimize devam edeceğiz. Bu konuda sürekli projelerimize destek veren özellikle İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İdris Kabahasanoğlu'na, mesai arkadaşlarına ve siz değerli Beden Eğitimi öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Sağlıklı toplum sağlıklı bireylerle yücelir dusturuyla bu yıl da projelerimize devam edeceğiz. Öğrencilerimiz okullarda almış oldukları akademik eğitimin yanında sosyal, kültürel ve sportif eğitimle bir bütün olarak yetişip ülkemize hizmet ederek madden ve manen kendilerini ifade etmiş olacaklar. İnşallah sizlerin desteği ile daha çok öğrencimize daha güzel hizmetler vereceğiz. Cumhuriyetimizin 100. yılında çok güzel ve coşkulu kutlama programlarımız olacak. Bu duygu ve düşüncelerle tekrar2023-2024 eğitim, öğretim yılının hepimize hayırlar getirmesini temenni ediyor, hepinize başarılar diliyorum." sözleriyle duygularını belirtti.

Trabzon'da vatandaşlara bırakılınca, TİSKİ'nin kaybı büyük oldu! Trabzon'da vatandaşlara bırakılınca, TİSKİ'nin kaybı büyük oldu!

HABER-ADNAN RAMOĞLU