TTSO Başkanı Erkut Çelebi ve yönetim kurulu üyeleriyle görüşen Yıldız, “Trabzon’umuzun en önemli kuruluşlarından olan Ticaret ve Sanayii Odamızın yeni yönetimine hayırlı olsun dileklerimizi iletmek için buradayız. Yirmi yıl sanayicilik yapmış bir kişi olarak Trabzon’un sanayi yatırımları konusunda çok daha ileri bir seviye de olması gerektiğini düşünüyorum. Bu konuda Ticaret Odamıza yapacağı tüm çalışmalarda destek olacağız. Trabzon Ticaret ve Sanayii Odası Üniversitemizi kurma aşamamızda ve sonrasında sürekli desteğini gördüğümüz bir kurum olmuştur. Bundan sonra da desteklerini her zaman yanımızda hissedeceğiz. Avrasya Üniversitesi olarak kısa sürede akademik ve fiziki anlamda altyapımızı iyi bir seviyeye taşımış olsak da hukuk, tıp, diş hekimliği, eğitim fakültesi gibi fakülteleri açamadığımız sürece asıl ana hedefimize ulaşmış sayılmayız. Yeni yönetimimize üniversitem ile ilgili iletmek istediğim en önemli konu budur. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın  Çelebi ve yönetimine şimdiden güzel, başarılı hizmetler diliyorum.

Trabzon Üniversitesi’nden depremzedelere yönelik yardım kampanyası! Trabzon Üniversitesi’nden depremzedelere yönelik yardım kampanyası!

ÇELEBİ; HER ZAMAN AVRASYA ÜNİVERSİTEMİZİN DESTEKÇİSİ OLACAĞIZ

TTSO Başkanı Erkut Çelebi iseYapacağımız ortak çalışmalar ile marka değerlerimizi daha da güçlendirip, önümüzdeki süreçte ilimizi çok daha ileri noktalara taşımayı hedefliyoruz. Bölgemizi cazibe merkezi haline getirecek olan tüm çalışmaları sürdürmeye ve desteklemeye devam edeceğiz. Bu anlamda en önemli partner kurumlarımızdan birisi Avrasya Üniversitesidir. Avrasya Üniversitemizin değerli kurucusu ve Mütevelli Heyet Başkanı  Ömer Yıldız ve rektör yardımcımız Prof. Dr. Yavuz Özoran hocamıza ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Üniversitemizin gelişimi, şehrimizin gelişimi olacaktır, bu anlamda üzerimize düşeni yerine getireceğiz” dedi.